Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexpartnernek ugyanolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexpartnernek ugyanolyan külsejű lányt választotok, mint komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Vagy eltér egyáltalán? Ha igen, miben?
2020. nov. 28. 17:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
A párkapcsolathoz a külső és belső elvárásaim magasabbak. Szexhez elég annyi, hogy legyen benne valami vonzó. Komoly kapcsolathoz pedig nem jó a megalkuvás.
2020. nov. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem ez nem így van. Egy emberhez ugyanúgy hozzá tartozik a belső tulajdonsága, mint a külső, a kettő együtt ér valamit. Rövid távon el tudod nézni egy kaliberekkel jobb nőnek, hogy a belső tulajdonságai nem szépek, de szerintem hosszú távon beleőrülsz, ha együtt kell vele élned. Persze nyilván, ha lenne azonos belső szépséggel/intelligenciával/empátiával rendelkező szép nő és egy ronda, akkor a szépet választanád, de nagyon kevés ilyen eset van. Márcsak azért is, mert a külső az intelligencia és a háztartás fenntartása is nagyon időigényes. Lehet, hogy valakinek mindhárom sikerül, de amellett meg nem fogsz tudni jó érzéssel végiggépezni egy napot, mert annyira jó az időbeosztása, hogy egy nap kiesés nem fér bele.


Ezért az emberek többsége valamilyen kompromisszumot köt és a három tulajdonságból azt engedi lejjebb ami számára a legkevésbé fontos. Pl. a gazdag milliárdosok maguk mellé választanak egy kevéssé intelligens és házias hölgyet, aki jól néz viszont ki és rendszeresen sportol és inkább kifizetik a takarítónőt.

A kutatók intelligens nőt választanak maguk mellé, akivel közösen végzik a házimunkát, viszont a nő lehet, hogy nem jár se kozmetikushoz, se sportolni se fodrászhoz.

A vallásosok olyan nőt választanak, aki elsődlegesen a háztartás vezetésében jó, meg a gyerekekkel szeret foglalkozni.


Mindenki azt választja, ami neki fontos és van akinek az a fontos, hogy jól nézzen ki a párja és van akinek a fenti három tulajdonság helyett egy negyedik kell. Ez nem jelenti azt, hogy elcserélne téged egy szebb nőre, mert az a nő nem olyan belsőre, mint te, sőt lehet, hogy annak az árát sem fizetné meg szívesen, hogy te jobban nézz ki, mert akkor kevésbé lennél türelmes, mikor tv-t néz.

2020. nov. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
83%
10-es leírta a félelmemet. Nem keresek párt, mivel nem vagyok instaribi, az meg nem akarok lenni, akit legalább nem kell félteni.
2020. nov. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
32%

"#4-es,


hidd el, hogy nem kevés házaspárt ismerek, ahol a feleség cseppet sem egy szépség (rendezetlen fogsor, előre álló fogak, sasorr... más-más személyen, néha halmozottan), mégis nagykorú gyerekeik vannak. Feleségnek (férjnek) nem a kirakatemberek kellenek, hanem EMBEREK, a másiknak megfelelő belső tulajdonságokkal."


A nagykorú gyerekek létéből arra következtetek, hogy más korosztályról van szó, én inkább a gyerekekéhez állok közelebb (29 múltam). Teljesen másképp működtek akkoriban/náluk a dolgok, erre jó példa, hogy az én felmenőim is gond nélkül "elkeltek", pedig legalább annyira alacsony színvonalat képviselnek, mint én. Anno ez is elég volt, ma már labdába sem lehet vele rúgni. Nekem pl. szexkapcsolat sem jut ugyanazokkal az adottságokkal. Magasak az elvárások, szexre sem jó akárki - a férfiaknak sem!

2020. nov. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, utolsó, abszolút nem vagyok egy szép nő, magas vagyok és előre állnak a fogaim, de szexre bármikor kellettem volna. Más kérdés, hogy én nem kértem belőle. Viszont ha neked ez a szíved vágya, hogy valami idegen egyszer bevágja neked, akkor menj fel akármelyik társkeresőre és már aznap találsz egyéjszakást.


Azt viszont aláírom, hogy a szüleink idejében teljesen más, sokkal alacsonyabb elvárások voltak a külső terén, és csak az nem kelt el, aki nem akart.

2020. nov. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
15: Azért nem csak simán valami random idegenre vágynék, hanem olyanra, akivel kölcsönös a vonzalom, "működik a kémia", illetve az ő részéről a cerka is... Na, ilyet teljesen esélytelen találnom. Impotenst, egyéb módon diszfunkcionálist, apámkorú züllött alakot vagy csak simán olyat, akivel kölcsönösen taszítjuk egymást, nyilván bármikor, bárhol könnyedén, még társkereső sem kell hozzá.
2020. nov. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Társkeresőn mindenféle pasi van, aki bevállalna egy menetre. A kémia viszont vadidegen emberek között ritkán működik, plusz ott inkább arra hajtanak a férfiak, hogy minél több nő meglegyen nekik, és ezért megdgnak a rondább nőket is.


Engem egy ilyen apámkorú környékezett meg pár hónapja, és lefeküdtem volna vele, ha úgy alakul, mert neki se jövök be különösebben, pláne nem szeret, viszont legalább jól éreztem magam vele és kedvesen viselkedett velem.

2020. nov. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Olyannal is szexelnék akivel lehet nem jönnek ossze, de az kell hogy megfogjon.
2020. nov. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Persze, de keresni kell benne valamit, ami megfog. Például ebben a férfiban az fogott meg engem, hogy bár több mint 30 évvel idősebb nálam, viszont nagyon udvarias meg kedves volt velem, éreztette, hogy nő vagyok.
2020. nov. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!