Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat a mostohatesóm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat a mostohatesóm?

Figyelt kérdés
26éves vagyok, ő pedig 20. Kb 8éve ismerem, de soha nem alakult ki közöttünk szorosabb kapcsolat. Talán 14éves lehetett amikor hozzánk költöztek, de alig néhány hónapot éltünk egy házban, mert én hamarosan elköltöztem otthonról, és csak havi egy 1-2 alkalommal találkoztunk véletlenül mikor meglátogattam apámat. Ilyen beszélgetős, vihogós természete van, régebben is mindig próbált beszélni velem, csak én kevésbé reagáltam rá. Mostanábban egyre feltünőbben irogat, minden nap megkérdezi, hogy, hogy vagyok, stb. Általában csak dióhéjban válaszolok, azt is csak órák múlva, de nem adja fel, és tovább erőlteti az irogatást. Olyanokat ír, hogy mehetnék gyakrabban hozzájuk (apámhoz), és megigértette velem, hogy jövőre elviszem motorozni. Nem vagyok biztos benne, de ez nem annak a jele, hogy akar valamit tőlem?

2020. nov. 30. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Te vagy a nő?
2020. nov. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"jövőre elviszem motorozni."


Szóval a mostohatestvéred a lány?

Lehet, hogy tetszel neki.

Volt már ilyen a világtörténelemben.

Nem vagytok vérrokonok.


Viszont, óvatosan kell bánni az ilyesmivel, mert

ha később szakítotok is, a találkozás szinte elkerülhetetlen.

Nem beszélve arról, hogy fölösleges feszültséget okoznátok

a szüleitek között.


Tehát, ha téged nemigen érdekel, építsd le.

Ne válaszolj neki.

Elég, ha akkor beszéltek, ha apádat meglátogatod.

Akkor is tartsd a távolságot.


Ha most rákérdez, hogy miért nem válaszolsz, arra is

csak hetek múlva írj, hogy:

"Bocs, de nagyon elfoglalt vagyok, a munkám, meg a barátaim, barátnőm lekötik az időmet".

Ennyi.

2020. nov. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem csúnya lány, de nekem nem jutna iyesmi eszembe a család miatt. Szerintem az anyjának is mesélt rólam, mert volt hogy este a teraszon beszélgettünk négyen, aztán behívta apámat, momdván "hagyjuk a fiatalokat" és közben furcsán mosolygott. De talán mindez csak véletlen, és én gondolom túl. Motorozni pedig nem szeretek utasssal, mert eddig mind vagy a tempó miatt hápogott, vagy 30kilométerenként meg kellett állni, mert zsibbadtak. Ezt neki is mondtam, de csak erősködött, hogy vigyem majd.
2020. nov. 30. 19:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy rövid körre elviheted, hátha utána lecsúszik a témáról.
2020. nov. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mar ne is haragudj, de nem gondolod, hogy mint a hugod szeretne közelebb kerülni hozzad?
2020. nov. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!