Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan miért nem értik meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért nem értik meg, azokat akik nem akarják más gyerekét felnevelni?

Figyelt kérdés

Különböző platformokon, vagy akár itt is ha olvasok ezzel kapcsolatban én azt vettem észre, hogy a legtöbben szinte felháborodnak ha egy férfinél vagy nőnél kizáró ok az ismerkedésben ha a másik félnek van gyereke.

Nyilván ez inkább a 30 év alatti korosztályra jellemző.

Jómagam is 25 éves vagyok, szeretnék majd /saját/ gyereket, és nálam kizáró ok, az ha a másiknak van gyereke.

Lehet, hogyha majd 35 évesen is egyedül leszek akkor már nem fog zavarni, vagy érdekelni, de nem értem, hogy sokaknak miért gond az ha én nem akarom más gyerekét nevelni?

Még bőven megvan az esélyem, hogy találjak olyat akinek nincs gyereke.

Ez nem a gyerek ellen szól, vagy nem a leendő partner ellen.

Nekem volt egy korombéli lány ismerősöm akinek volt egy kisgyereke, csinos lány volt, bár nem akartam túlságosan megismerni, így a személyiségéről csak felületesen tudok beszélni, összességében normálisnak tűnt.

Viszont engem zavart hogy van gyereke, és nem is lett köztünk semmi, de egyáltalán nem bánom a mai napig sem, és ez volt a fő kizáró ok amiért nem keltette fel az érdeklődésem.

Akkor is minden ismerősöm noszogatott, hogy most miért vagyok ilyen.


Senki felett nem akarok ítélkezni, mert nincs hozzá jogom, de nekem is lehetett volna már gyerekem 19-20 évesen, még sincs, pedig igaz szerelemnek hittem.

A közösségi oldalakon is azt látom, hogy a volt osztálytársaim, akik korombéliek legalább 60-70%-a már most egyedül neveli a gyerekét.


Én azon kevesek közé tartozom, akik egész családban nőttek fel, egymáshoz hűséges szülők mellett, számomra ez a normális, és erre vágyok, lehet hogy az élet nem fogja megadni, és lehet hogy nem is rajtam fog múlni, hogy hogy alakul majd, nem tudhatom. Mindenképp szeretném megadni ennek az esélyt.


De ezt sokan miért ítélik el, miért kelt szinte felháborodást olyanokban is akik nem érintettek, ha valaki hozzám hasonlóan áll ehhez a kérdéshez?



2020. dec. 1. 20:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%

Az hogyha valakivel összejössz, és gyermeke van, az nem azt jelenti, hogy nevelned kell. Hiszen erre ott vannak a szülők .illetve szerintem anyagi támogatást sem igényel. A pároddal nem kell feltétlen összeköltözni. Tévesen itéled meg ezt a dolgot. A fiatalok 20+ ugyanúgy elfogadják mint 30+ osok. Az életben 80% ban azt látom, hogy ezt elfogadják, ha szeretik az adott személyt. Soha nem hallottam, hogy valakit azért szólt volna le más mert nem fogadta el a gyermekével együtt.

Semmi sem kötelező. Minek egyáltalán ilyen buta kérdéseket feltenni?.! Csak provokatív, meg sem közelití a valós életet.

2020. dec. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Azért 30 alatt igen ritkán akarja valaki más gyerekét nevelni. 30 felett már azért más, akkor a többségnek már bőven vannak gyerekei.
2020. dec. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%

"A pároddal nem kell feltétlen összeköltözni. "


Hát ha járogatni akarnak, mint a tinik, akkor nem. Ha összeköltöznek, akkor meg óhatatlanul belefolyik a gyerek témába.

2020. dec. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

Miért foglalkozol mással? Ha te így gondolkozol, akkor az a te dolgod.

Én fiatalon, gyermek nélkül nem jöttem volna össze olyannal, akinek van gyereke. Most, 3 gyerekkel az oldalomon pedig olyannal nem, akinek nincs 😀

Ez pedig egyedül az én dolgom.

2020. dec. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%

Teljesen igazad van. Én se nevelném más gyerekèt.

Alfahím csajozós faszik megcsináljàk a gond meg legyen másé. Sok ilyen kis liba keres egy palimadarat akit hülyére vehet.

2020. dec. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem azt kell megtanulnod,hogy nem tudsz mindenkinek megfelelni. Mindig lesz, aki leszól/beszól valamiért. Azért mert beszólnak, még nem kell úgy élned, ahogy mások akarják.

Tényleg fölösleges volt feltenned ezt a kérdést. Hiszen úgyis azt csinálsz, amit akarsz.

2020. dec. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
Én teljesen megértem, és nem zavar, pedig voltam egyedülálló anya. Egyedül az 5-ös válaszolóhoz hasonló ostobák zavarnak, aki szerint mindenki, aki egyedül van gyerekkel, azt valami alfa csinálta fel. Én 7 évig voltam együtt a gyerekem apjával, és egy percét sem bánom. Nem alakult jól a kapcsolatunk, elváltunk. Azóta mindketten boldogan, családban élünk sok éve. Akit zavart a gyerekem, azt ignoráltam, aki pedig elfogadta, azzal élek most boldogan sok éve.
2020. dec. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
21%
Nekem nagyobb "probléma", hogy ezt korokra szedik. 20 évesen persze, hogy nem, 30-asként már igen. Hát nem. Nekem nem lesz gyerekem, és soha nem fog kelleni gyerekes férfi.
2020. dec. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 peca1000 ***** válasza:
100%
Mert sokan unatkoznak itt, és nagy megmondó embernek tartják magukat.
2020. dec. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%
Teljesen érthető az álláspontod. Én harmincas nő vagyok, gyerek nélkül, nem is akartam soha, és nálam kizáró ok, ha egy férfinak van gyereke. Oké, hogy nekem elvileg semmi dolgom nem lenne egy hétvégi gyerekkel, de akkor is ott lenne, folyton dumálna, éhes lenne, foglalná az xboxot, stb. Amúgy meg ha kéne neki valami, ruha, cipő, csoki, játék, nyilván nem mondanék rá nemet, megvenném neki akár én is, meg ha kajás lenne megetetném, mert annyira genya azért nem vagyok. Szóval de, azért változna az életem, ha gyerekes párom lenne.
2020. dec. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!