Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erős férfi mellé erős nő való?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erős férfi mellé erős nő való?

Figyelt kérdés
Erős férfi mellé erős nő való? Valóban nem lesz boldog egy erős férfi amíg egy gyenge nő a kapcsolatukban alá rendelt szerepben van? Tényleg fontos egy férfinek hogy a nő folyamatos kihívást jelentsen neki?

2020. dec. 1. 23:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
34%

#2, nem tudom mi vagy, férfi vagy nő, de a nők jórésze automatice alárendelt szerepbe ossza be magát egy férfi mellé.

Bizonyos hárpiák meg a magánéleti sikertelenségeik miatt ha látnak egy ilyen esetet, nekiállnak pszichopatázni a férfit.

De amúgy mindig az lesz alárendelt szerepben, akinek fontosabb maga a kapcsolat.

2020. dec. 2. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen
2020. dec. 2. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
27%

Istenem ezek a női kamu dumák az egyenjogúságról, tiszteletről, hogy ezek a legfontosabbak.


Közben pedig imádják nőnek érezni magukat egy domináns, tökös férfi mellett.

2020. dec. 2. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Igaz Igaz
2020. dec. 2. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Noren1989 ***** válasza:
28%

Erős férfi mellé:


a, màsik erős férfi,

b, senki


illik a legjobban.

2020. dec. 2. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincsen ilyen szabály.

Másrészt mi az erős férfi/ nő? Mindenkinek mást jelent, másképp viszonyul ehhez.

Én annak tartom magam, de nem vagyok elnyomó, csak szeretem a döntéseket alaposan átrágni, de nem kizárólagosan én döntök. Érzelmileg és testiségben szükségem van bizonyos dolgokra, de nem hagyom sosem viszonzatlanul. A véleményem sosem rejtem véka alá, de képes vagyok revidiálni önmagam.

Én inkább a kölcsönösségben, a másik szférájának tiszteletben tartásában, az őszinteségben hiszek. Nekem az olyan nő ideális, aki hasonló ezekben. És persze intelligens. Ha ez valakinek az erős férfi erős nő páros, akkor legyen.

2020. dec. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
42%

szerintem sokan a hisztériás, agresszív, követelőző, ordítozó embereket mondják/gondolják erősnek. elárulom, ezek érzelmileg 2-3 éves, felnőtt testben élő gyerekek.

szerintem az erős az valami olyasmi mint amiről előző beszél.

van sok dologról egy álláspontja, ami lehetőleg némileg rugalmas. Felül tudja bírálni önmagát anélkül, hogy megsemmisültnek érezné magát, csak mert nem volt igaza. Képes kommunikálni a szükségleteit, és ügyel mások szükségleteire is. Tiszteli a saját és mások határait. Képes magáról, utódairól, társáról anyagilag, érzelmileg gondoskodni. Stb. Szóval magyarán felnőtt.

2020. dec. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen jó párosítás, mert állandóan harcolnának egymással.
2020. dec. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!