Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi a munkahelyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi a munkahelyen úgy ül le egy nő mellé megbeszélni valamit hogy hozzáér a lába és nem megy arrébb az mindig jelent valamit?

Figyelt kérdés
Ha a nő egyébként más közeledésre utaló jelet nem vett észre
2018. jún. 21. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem igen, jelent. Mert érzed azt, ha valaki hozzád ér, ruhán keresztül is, és automatikus válasz erre az volna, ha kapcsolatban vagy vagy bármi más okból gátolt, hogy ösztönösen arrébb húzódsz.Lehet azt úgy is csinálni, hogy ne legyen feltűnő, sértő a másik fél számára, illetve aki véletlenül ér hozzád, az is arrébb tud mozdulni úgy, hogy ne legyen feltűnő.
2018. jún. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Ez ugye most csak költői kérdés?
2018. jún. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2.: nem, nyilván komolyan kérdeztem. Munkatársakról van szó. A nő nem tudott már arrébb menni, mert asztal volt arrébb, a férfi pedig ugy maradt, nem húzódott arrébb.
2018. jún. 21. 10:56
 4/9 A kérdező kommentje:
A kérdést úgy ertettem, hogy a férfi részéről jelent-e valamit, hiszen a nő csak "elszenvedője" volt, mert nem tudott arrebb menni
2018. jún. 21. 10:57
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem jelent, igen. Oda lehet arra figyelni, hogy a másik arrébb tudjon mozdulni, hogy ne konzerválódjon egy, számára esetleg kínos szituációban.
2018. jún. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%

Azt jelenti, hogy a nő marhára ki van éhezve egy férfira, így mindenben AZT látja.

Normális nő egy ilyenre annyit reagál, hogy "Légyszi menj egy kicsit odébb, mert már felkensz a plafonra, és félek hogy kiszakad a harisnyám. Köszi!"

Nem kell mindent túllihegni.

2018. jún. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem jelent semmit. Akkor már sokan akartak volna tőlem is valamit pl buszon vagy csak egy kanapén ahol össze vagyunk szorítva hogy mindenki le tudjon ülni. Sok ilyen alkalom volt már hogy hozzám értek vagy én mentem annyira közel de még sem fordult meg ilyesmi senki fejébe.
2018. jún. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, jelent.

De semmi jó sem sülhet ki belőle, ha csak ilyen "jeleket" küld.

2018. jún. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
6.: savanyú a szőlő, látom.
2018. jún. 21. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!