Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az lenne itt a szabály,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az lenne itt a szabály, hogy nem lehet személyeskedni, és E/2 személyben válaszolni, mert különben azért tiltás járna jobb lenne a gyk felnőtt párkapcsolat rovata szerintetek?

Figyelt kérdés
Úgy veszem észre, hogy itt nagyon engedékeny az itteni moderálás, és ráférne erre az oldalra egy kis szelekció. Nem véletlen írtam a személyeskedés, és E/2 tiltását, mert néha olvasom az itteni válaszokat, és nagyon undorító szokott lenni. Tele van arcoskodókkal ez az oldal. Vagy változtassanak ezen, vagy ne is válaszoljanak, mert többet árt a válaszuk, mint használ. Facebookon vagyok ilyen csoportban ahol tilos a személyeskedés és az E/2, és ez nagyon bevállik. Ide is ez kéne.
2020. dec. 5. 16:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#10: Szerintem meg sokkal nyomasztóbb ez az álságos világ, amit a Facebook is képvisel. Még itt is túlzottnak tartom a moderációt.


Akinek nem tetszik vagy megfekszi a gyomrát, az menjen a Facebookhoz hasonló kigyomlálós csoportokba.


De mi meg lassan már a Darkwebre kényszerülünk csak azért, mert hiszünk a valódi szólásszabadságban?


Az alpári értelmetlen embereket figyelmen kívül hagyom, hidd el, sokkal jobban megvisel, amikor az életben megkapom, hogy "nincs semmi baj veled", meg "nincs semmi baj a külsőddel", aztán mégsem ezt mutatják a tapasztalatok.


Én mindig abban hittem, hogy a struccpolitika semmire sem jó. Ha valamiről nem veszünk tudomást, az attól még ott van. A stílus pedig maga az ember.


Ha nekem jön 8-10 olyan válasz, hogy "Nem unod még, incelkém! De jó lenne, ha végre kiirtanának végre titeket és férfitöbblet se lenne!" vagy "Egyszer az életben találkoznék egy magadfajtával és a sz...rt is kiverném belőle." az nem engem minősít, hanem őket, akik ezeket a válaszokat adták.


Minél kevésbé van tétje a véleménynek, annál őszintébben kijön az emberből az igazság, amit legbelül érez, de nem merte kimondani, mert félt, hogy a személyét (egó) azonosítják a véleményével, vagy a jövőben bármi hátránya lehet belőle.


Nézd meg nyugatabbra, hogy az ember lassan már nem mer egy jóízűt vitázni sem, mert retteg, hogy 1-1 megosztó téma, legyen az klímaválság, LMBTQ, BlackLivesMatter, migránsok vagy akármi majd visszaüt akár 10 év múlva és emiatt törik derékba a karrierje...


Sok ember öregkorára sem tanulja meg, hogy az emberek véleményének megváltoztatását nem lehet erőszakkal kikényszeríteni. Ez még olyan totalitárius rendszerekben sincs így, mint Észak-Korea. "A testem megtörheted, de a lelkemet soha!" - legbelül csak még nagyobb gyűlöletet és ellenérzést váltasz ki azzal, ha valakit nem kívánatos halmazba sorolsz és ignorálod a véleményét vagy egyenesen moderálod és tiltod.


Minden embernek van egy múltja, egy élettapasztalata, ami alapján megalkotta azt a véleményt. Én sokszor kellemesen csalódtam az ilyen emberekben, míg a kedves, normális, udvarias embereknél meg a saját káromon kellett rájönnöm, hogy nem kívánatos személy vagyok a számukra, menekülnek tőlem, mint a Jehova tanúitól, csak nem merik a szemembe mondani, mert még ahhoz is patkányok.

2021. jan. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!