Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy téríthetném őket jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy téríthetném őket jobb belátásra?

Figyelt kérdés

Vannak rokonaim, akik külföldön élnek. Utaltak pénzt, küldtek egy listát, és arra kértek, vásároljak be nekik a lista alapján mindenféle hazai ételt, ami ott nem kapható. Mondták, hogy egy ismerősük majd jön, és beugrik a pakkért, elviszi nekik.

Aznap, mikor meg volt beszélve hogy jön a rokonaim ismerőse a csomagért, már úton voltam haza, mikor hívott egy idegen szám, és valami elképesztően rossz külföldi akcentussal, de magyarul mondta egy férfi hang, hogy ő jönne a csomagért, és előbb jönne, otthon vagyok-e esetleg. Mondtam, hogy már megyek haza, de menjen nyugodtan, a lányom otthon van, beengedi. Fel is hívtam a lányomat, nemsokára csönget valaki, engedje be, fél óra és én is otthon vagyok.

Hazaérek, ott van a pasi, és olyan bárgyún vigyorgott a lányomra, a lányom meg rá... Körülbelül 20 percet voltak együtt, de kiderült, hogy ez elég volt, mert online beszélgettek és összejöttek. A lányom ki akar hozzá költözni tavasszal, ha vége a koronának. A pasi magyar származású, de magyar szülei kivándoroltak már a pasi születése előtt.

Mondtam a lányomnak, ne ő költözzön külföldre, a pasi költözzön Magyarországra. De a lányom hallani se akar arról, hogy ezt egyáltalán felvesse a pasinak. Azt mondja, a pasit oda köti a saját lakása. De szerintem egy saját lakás nem elég ok.

És tudni kell, hogy a rokonaim akik ott laknak külföldön, ők is gyakran mondják, hogy hiányzik nekik Magyarország, és majd visszaköltöznek ide. Meg hogy nem jobb ott külföldön.


2020. dec. 7. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a jányod?
2020. dec. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves a lányod? Ha elmúlt már 18, akkor hivatalosan azt csinál, amit akar.

Amit Te tehetsz, hogy biztosítod róla, hogy nálad mindig lesz helye. Bármikor hazamehet "ugye én megmondtam" szentbeszéd nélkül. Javasold a lányodnak, hogy az okmányai és a telefonja mindig legyenek nála, és mindig legyen annyi pénze, amennyiből haza tud menni.

Meg persze beszélgessetek sokat a lányoddal. Mit tud egyáltalán erről a fiúról, mivel foglalkozik, mit szeretne csinálni a lányod külföldön. Meg a tavaszt akarják megvárni, vagy a járvány végét? Mert szerintem a kettő nagyon nem ugyanaz.

2020. dec. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

En azt nem ertem, hogy most mi bajod?


Mondjuk azert nem mindegy, hogy a lanyod nyugat-europaba vagy szaud-arabiaba akar e menni a kannal, esetleg fekete afrikaba. Utobbiakrol en is lebeszelnem.

2020. dec. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Tipikus naív, idióta kislány.
2020. dec. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sehogy

Minél jobban tiltod, a lányod annál jobban akarja majd.

Egyszerűen mond meg neki, hogy ha bajban lesz, vagy csak nem érzi jól magát, minden követ megmozgatsz érte, és nem prédikálsz neki utána.

2020. dec. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kicsit kevés az infó ahhoz, hogy érdemi választ tudjunk adni. Hány éves a lányod? Hány éves a pasi? Külföldön belül konkrétan hova? A lányod dolgozik? Ha igen, azt tudja külföldön is csinálni, vagy a pasi tartaná el? Honnan ismeri ezt a férfit, a rokonok által? Ha baj lenne vele, akkor a rokonok tudnak neki segíteni addig, amíg haza nem kerül?
2020. dec. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!