Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez véletlen vagy ez a karma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez véletlen vagy ez a karma?

Figyelt kérdés

volt nektek már olyan hogy valami rosszat tettetek vagy veletek tettek rosszat mondjuk úgy hogy szinte már kegyetlen dolgot és megbüntetet titeket a sors?



Én megbántottam egy lányt aki tényleg szeretet és jóban rosszaban melletem volt de 5 év után kihült a kapcsolat és szakitottam mert láttam hogy már ő is szenved, javithatattlan volt már mert 2 éve nem is volt közöttünk szex és tudtam hogy el kell engednem őt, azóta ő egy nagyon jó kapcsolatban van és látványosan boldog , sok sok idő után beszéltünk és megértette miért erőltettem a szakitást, mostani párjával kicsattannak, minden össze jön nekik és én tényleg szin tiszta szivemből örülök neki.

De az biztos hogy akkor amikor történt a szivét törterm ketté és nekem nekem is ketté tört. (ezt az érti akinek volt hasonló és nem az egymás iránti szeretet hiánya miatt lett vége)



Azóta nekem is új párom lett és minden tökéletes volt de a sors hatalmas pofont adott nekem 1000x akkorát mint amit én talán összesen adtam, kiderült hogy csak donornak használt a nő és mindent elkövetet hogy vége legyen, az én ragaszkodásomnak köszönhetően még arra is rávett hogy külföldre menjek dolgozni és addig is minden pénzem hazaküldtem hátha a pénz a gond de nem. Elveszitettem mindent szépen lassan leépültem mentálisan és fizikálisan is a tudatba hogy 30+ ig vártam arra aki a gyerekem anyja lesz és éreztem hogy ő az. (az én hibám is kézzelfogható a történetben mert mielött összejöttünk volna és csak összejárogattunk akkor én még nem voltam készen egy kapcsolatra de ő annyira meg akart szerezni hogy feltett egy kérdést is hogy csinálnék e neki egy gyereket de nem kell nevelni) ez a kérdés akkor nagyon mellbe csapott és mivel ismertem a lányt és tudtam hogy milyen és mennyire szeret tudtam hogy ezt azért tette fel mert tudta hogy a gyerekemet sosem hagynám el és igy együtt is lennénk.


Sajnos nem igy lett az hogy én egy ostoba barom voltam az nem is kérdés, az hogy át lettem verve talán a világ egyik leggerinctelenebb dolgával az sem kérdés hallottam 1x1x hasonló történeteket de ezek olyan abszurd dolgok hogy azt hiszi az ember hogy ez csak a mesébe létezik.


Ez a lány elérte hogy külföldre menjek ki és a havi keresetem hatalmas részét hazaküldjem neki mellette cserébe semmit se adott (szeretetm családi hangulat vagy az hogy fontosnak érzed magad) a gyereket a kezéböl nem adta ki sosem tudtam levenni a válláról semmilyen terhet mert egyszerüen nem engedte, a saját fiamat 6 hónaposan vihettem el elöször egyedül sétálni, ugye aki szülő az tudja mennyire fontos az apának hogy kettesben lehessen a gyerekkel és igy legalább az anyáról is leveszi a terhet.


A létező összes hibát elkövette amit egy anya elkövethet kezdve azzal hogy az egész terhességét végigdohányozta és a lebukás pillanatig szemrebbenés nélkül hazudott.


Rettenetesen fontos pont a történetben hogy amit csak tudtam megadtam még ebben a fantom kapcsolatban is neki bármi volt kifizettem , bármire kellet pénz küldtem, születésnapjára egy 100.000ft értékű tetoválási utalványt kapott látszólag úgy hogy még a virtuális ajándékátadás is olyan volt hogy látszott készültem rá /átverés , meglepetés/ hogy tényleg ,meglepődjön. Eljött az én születésnapom/névnapom mert egyben van és nap közben reggeltöl számitott 3. beszélgetésnél telefonon egy lehangoló hanszintű "hát boldog születésnapot elég keserves ez igy" szó szerint ez.


Férfi vagyok sosem vártam el tőlle hogy bármit is adjon ami nagyobb egy pulcsinál és most ezt sem vártam de legalább annyit hogy a gyerekkel készitenek nekem egy közös képet vagy ir egy szép levelet kézzel és elpostázza vagy bármi, ez is egy jel volt hogy abszolút semmit sem érek a szemében és addig a pillanatig vagyok jó ameddig valamit ki kell fizetni.



Én biztosan megkaptam a büntetésem az élettől olyan dolgokért is amit sokunk elkövetett az életben.


Egy dolog biztos az élet legszebb része az amikor tudod hogy apa leszel össze sem hasonlitható mással és mindenki hallot már hasonló esetről ahol kivételesen nem a férfi volt pl agressziv alkoholista hanem az amit leirtam én is hallottam de elképzelni nem tudtam hogy valaki azért hogy gyereke legyen képes ilyet megtenni másvalakivel és nem gondolkozik el milyen következményekkel járhat a tette a másik emberre nézve, és tudja hogy büntetlenül meg is csináljahatja.


Nem tudom hogyan tovább.



2020. dec. 12. 14:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Ez a te hülyeséged kérdező, se nem karma, se nem véletlen. A tetteinkért mi vagyunk a felelősek, téged se kényszerített senki semmire.
2020. dec. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
Ha a karma létezik, akkor hamarosan neked is végig kell olvasnod valami végeláthatatlam szöveget, pl. a Háború és békét.
2020. dec. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

2/ ha belekattintok egy olyan kerdésbe ami nem erdekel és untat akkor nem fogom elolvasni főleg nem fogok rá válaszolni baromságot.


Amennyiben viszont vetted a fáratsagot hogy elolvasd és felfogtad a történet sulyosságát akkor nem kezdesz el ironizálni.


De biztosan te is tettél már fel kérdést és biztosan te is kaptál rá ilyen építő jellegű hozzászólást.



1/ ez sajnos nem pontosan így van mert kényszerités az pontosan hogy volt maximum én mondhattam volna hogy befejezem vele szóba sem lehetett vele állni ha nem pontosan úgy alakultak a dolgok ahogy ő akarta, a zsarolás már közben is benne volt csak én akkor ezt teljesen máshogy értelmeztem.

2020. dec. 12. 14:59
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szarul választottál, tudod amilyen virágot... Cigi, tetkó na ezek aztán nagyon fontosak. Belezúgtál egy szinvonaltalan proli nőbe aki lehúzott folyamatosan anyagilag. Vigyázz legközelebb ne csak a kinézetet nézd, hanem hogy milyen emberileg is az illető nő. Nincs köze a karmanak hozza, csak a naivsagodnak.

Nem vagy bűnös. Te abban a helyzetben korrekt voltál, mert nem ámítottad a volt barátnődet, senki nem várja el, hogy feladd magad, olyannal legyél akit nem tartasz vonzónak. Ennyi.

2020. dec. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

4/


Nagyon csinos volt ez igaz de messze nem ez számitott, belül volt tündér és olyan manipulativ hogy azt elmondani nem lehet. Engem teljesen elvarázsolt igy maximálisan azért jöttem vele össze mert olyan adott nekem amire a legnagyobb szükségem volt: szeretetet de olyat aminél nem kivánhattam volna jobbat sem. A kérdésben nem irtam bele de a gyerek akarása amikor szemtől szembe monda és az amikor össze is jött kb 1.5- 2 évvel rá történt és akkor már együtt voltunk igy erre nem is gonoltam de a zsarolás az mindennapos volt hogy tényleg úgy történjen ahogy ő akarta.


Ezt senkinek sem kivánom mert ennek ha csak a fele lenne igaz az is embertelenlenne már. De az hogy ezt én választottam nem is vitatom.

2020. dec. 12. 15:34
 6/15 anonim ***** válasza:

Hát akkor kezet foghatunk, en is pórul jártam, csak nőben. Nem részletezem, de nem egy átlagos történet ez sem.

Szóval sajnos a barátnőd akármilyen tündérin viselkedett a beetetési szakaszban, legfőképp arra játszhatott, hogy találjon egy balekot akire rávarrhatja magát a gyerekkel. Viszont ha tudsz kezdj új életet, ne engedj a zsarolásnak, trükköknek, csak előre nézz!

Ha zsarol a gyerek láthatással, gyűjts be minden bizonyítékot és mutasd be a gyerekvédelemnél.

2020. dec. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#3 végigolvastam, és tettem is már fel kérdést, de nem ilyen hosszút. Egyébként mire vagy kiváncsi pontosan? Csak mert ha karma, akkor az ezotéria kategóriába való, véletlen esetén pedig inkább a valószínűségszámítás lenne a megfelelő kategória. Szerintem nem követtél el rossz dolgot a szakítással, gőzöm sincs hogy te miért gondolod úgy hogy igen, ezért sem értem hogy mi a kérdés lényege. Ha csak ki akartad önteni a szíved, az sem megvetendő, csak nem ez a legmegfelelőbb platform arra a célra.
2020. dec. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

6/


Igen az enyém is nagyon komplex ha itt leirom az egészet akkor nem csak annyit kapnék mint az első 2 komment. Már nem hagyom hogy zsaroljon és már nem is fizetek mindent ki ami épp csak van. Sőt szivem szerint már szóba sem állnék vele és talán igy is fogok tenni mert aki a gyerekkel képes zsarolni (többször tette már és erről az utóbbi időben leszokott mert szerintem ezt már ő is kezdte érezni hogy ez már az ő részéről túlzás) ott megtanultam hogy csak annak hiszek már ha a gyerekelhelyezési per lefutott és irásba került minden.


Jelenleg csak előre nézek még akkor is ha semmit sem látok és 1 dolgot csinálok elkezdem gyüjteni a pénzt hogy ha hazamegyek akkor nem a semmiről keljen elkezdenem.


Ez az érzés most leirhatattlan amit érzek már nagyon régóta és lehet hogy valahogy majd megváltozik bennem de egy dolog biztos az hogy ezt a gyűlöletet amit ez az ember iránt érzek ez sosem fog megváltozni mert olyan traumát okozott ami sosem fog belöllem kimenni.

2020. dec. 12. 16:27
 9/15 A kérdező kommentje:

7/ igen benne volt ez is, én inkább ez a fajta kiirom magamból vagyok, nem is nagyon tudom megbeszélni senkivel ezért is lehet ez hogy itt.


Azért picit hiszek ebben amit adsz azt fogod visszakapni és tudom hogy nem volt hiba amit tettem de biztos hogy fájdalmat okoztam vele. Minden okkal történik csak ezt egyenőre (jó ideje) nem tudom hogy hova tegyem.

2020. dec. 12. 16:30
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyébként miért nem válsz el és harcolsz a gyerek felügyeleti jogáért?
2020. dec. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!