Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez így normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez így normális?

Figyelt kérdés

A párom titkolózik előttem. Olyan dolgokkal kapcsolatban amiről a barátaival beszél. Továbbá a múltjával kapcsolatban is. Tényleg nincs jogom tudni a dolgokat? Mivel nekem nincsenek nagyon barátaim, nem tudom mi a helyes, de én úgy vagyok vele, hogy a páromnak szinte mindent elmondok, nem titkolózom előtte. Ő mégis ezt teszi.

Van olyan dolog amit titkoltok a párotok elől? Ha igen, miért?



2020. dec. 13. 22:55
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Szerintem több dologról van szó, elszólta magát párszor, sokszor nem egyeztek a sztorik, amiket mesélt. Ködös részletek hiányoznak, tehát részinformációkat ismerek csak.

Valamikor kérdeztem, hogy mit beszélt xy barátaival és ilyeneket válaszolt, hogy jobb, hogy nem tudod stb.

2020. dec. 13. 23:32
 12/13 anonim ***** válasza:
31%

"Valamikor kérdeztem, hogy mit beszélt xy barátaival és ilyeneket válaszolt, hogy jobb, hogy nem tudod stb."


Ebből nem kell rosszra gondolni.

Lehet, hogy a férfiak egymás között a nőkről beszéltek, esetleg vulgáris formában, erősen a testiségre koncentrálva. Ettől még egyikük sem lett hűtlen a párjához, de esetleg jólesett nekik ilyenekről beszélniük.

2020. dec. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Az exem és a barátai azt titkolták, hogy több kapcsolata azért ért véget, mert mindenkit megcsalt, és szerintük jogos ha elcsattan pár pofon, pl. minek ártom bele magam, hogy kivel van találkozója, magánügy. Aztán persze én voltam a hü.lye, amiért nem egyből jött le, hogy milyen alak.

Azóta finoman szólva is gyanús, ha hosszabb időszakok homályosak a múltjából valakinek.

2020. dec. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!