Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában miért beszélnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában miért beszélnek ilyen csúnyán a párok egymással?

Figyelt kérdés
Azt látom, hogy 10-ből 9 pár undorító, ahogy egymással/egymásról kommunikál. Én olyan példát láttam, ahol tisztelettel és szeretettel beszélnek egymással, így nekem is ez az alap meg a normális, viszont egyáltalán nem ezt látom többségben. És nem igazán értem, elvileg szeretik egymást, és jó esetben tisztelik is a másikat, akkor ez a kommunikációban miért nem mutatkozik meg? Lehet régebben is ez ment, de csak 20 éves vagyok, így én csak most tapasztalgatom ezt a párkapcsolatosdit. Ti mit gondoltok erről, szerintetek nem elkeserítő?
2020. dec. 14. 11:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
8%

Mert a nőknek a bunkó...izé "MAGABIZTOS" férfi kell. Csak legyen magas, pénzes, jóképű, pénzes.

A nők meg...verik magukat a büfé diploma papírra, miközben prolik.

2020. dec. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
Sok összetevője van. Ez az ország egy hányadék, hányadék emberekkel. Sajnos.
2020. dec. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%

Még szerencse, hogy nem vagyunk ugyanolyanok, milyen undorító egy világ lenne ha mindenki ugyanúgy viselkedne és gondolkodna mint mindenki más :D

Nekünk például alapvetően beszólogatós, oltogatós, csipkelődős a humorunk, ez megmutatkozik a kommunikációban egymással és a baráti társasággal is. Egy kívülálló 100% tiszteletlennek venné, ahogy egymással beszélünk, mi meg imádjuk ezt a stílust és senki sem veszi magára, egyébként mindig mindenben számíthatunk egymásra, szeretjük és tiszteljük egymást, csak a humorunk ilyen elcseszett. Ki vagy te, hogy eldöntsd csak a kommunikációnk alapján, hogy milyen a kapcsolatunk?

Amíg nem látsz a dolgok mögé, amíg nem ismered a konkrét emberek közötti dinamikát és nem ismered a kapcsolatukat mélyen addig ne keseredj el mások helyett, senki se kért rá.

2020. dec. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
91%

Szerintem elég sokrétű. Az emberek magukat sem tisztelik, a párjukat sem, semmi igényük kb semmire, kulturálatlanok, elkeseredettek, idegesek és depresszívek, elégedetlenek.

És most nem kell ilyen-vagy olyan emberekre gondolni, akikről messziről lerí, hogy pl olyan környezetből jönnének, mert ugyebár sztereotípikusan gondolnánk ezekre-azokra. Tök hétköznapi emberekről beszélek.

Nagy ritkán ha betévedünk az Auchanba, és halljuk a "párokat", akik egy 200 Ft-os valamin képesek összeveszni, elborzaszt minket. De komolyan, mész, tolod a kis kocsidat, és azt hallod, tőled 1 méterre minden "pár" püffög, csúnyán beszél a másikkal, a száját húzza, csapkod, otthagyja inkább, addig elmegy nézelődni. Az a durva, fel sem tűnik nekik már, szerintem.

És sajnos a legjobb barátnőmmel is kicsikét így beszél a férje, és a szívem belefájdul, mikor hallom.

2020. dec. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

Nem csak mostanában. Ez szerintem régen sem volt jobb.


Egyébként sok ember alapvetően nem képes a tiszteletre, még önmagával szemben sem.

2020. dec. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
23%
Nőként írom, azért mert a nők /feleségek/ nem bírnak magukkal. Annyit várnak el a férfitól, hogy az már nem győzi, akár mennyire szereti is. Kiborul, de a nő még ilyenkor is föléje akar kerekedni.
2020. dec. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#3

Szó sem volt arról, hogy kommunikáció alapján én eldöntöm milyen a kapcsolatuk. Tudod, akinek nem inge nem veszi magára, de a te írásodból látszik, hogy vérig vagy sértve. Sebaj, próbáld meg mégegyszer értelmezni a kérdést és nyugodj meg szépen.

2020. dec. 14. 12:41
 8/14 A kérdező kommentje:

#6

Nem szabad azért általánosítani, de én is sok ilyen esetet láttam sajnos. :(

2020. dec. 14. 12:42
 9/14 anonim ***** válasza:
84%

Mert nem húzzák meg idejében a határokat.


Végre összejön a csaj sok évnyi magány után...

Végre megvan az áhjtott pasi, akiért az összes barátnő epekedett...


így aztán a kapcsolat elején lapítani kell, mert nehogy elveszítsük. A másik meg egyre többet enged meg magának, mert nem kérték ki azt, hogy "mekkora hülye vagy" akkor miért kérnék ki a "mekkora hülye pits/fax vagy" mondatot sem.


Eltelik így 3-4 év a kommunikáció egyre durvul, majd az egyik hirtelen a homlokára csap, hogy ez így nem jó

2020. dec. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%
Babavaro hitel 😂
2020. dec. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!