Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában miért beszélnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában miért beszélnek ilyen csúnyán a párok egymással?

Figyelt kérdés
Azt látom, hogy 10-ből 9 pár undorító, ahogy egymással/egymásról kommunikál. Én olyan példát láttam, ahol tisztelettel és szeretettel beszélnek egymással, így nekem is ez az alap meg a normális, viszont egyáltalán nem ezt látom többségben. És nem igazán értem, elvileg szeretik egymást, és jó esetben tisztelik is a másikat, akkor ez a kommunikációban miért nem mutatkozik meg? Lehet régebben is ez ment, de csak 20 éves vagyok, így én csak most tapasztalgatom ezt a párkapcsolatosdit. Ti mit gondoltok erről, szerintetek nem elkeserítő?
2020. dec. 14. 11:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Elfogadott lett ez a szado-mazo hozzáállás, na meg a Vezír is hogy beszél már???
2020. dec. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
9-es válaszoló hozzászólásáról pont mi jutottunk eszembe a párommal: egy vita után átölelt és azt mondta, hogy "úgy szeretlek te hülye pitsa”, én meg erre ”én is téged, te hülye kis fax", aztán nevettünk ezen egy jót és ez nálunk azóta amolyan ”szállóige”,néha mondjuk így egymásnak. Ettől függetlenül imádjuk egymást és egy percig sem érzi ezt sértőnek egyikünk sem, sőt, számunkra ez egy kifejezetten kedves kis közös dolog. Pont ezért teljes mértékben egyetértek a 3-as válaszoló al.
2020. dec. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

#12

Értem, ez így szépen hangzik, de ahogy a 9-es írta, majd 3-4 év után kiderül.

2020. dec. 14. 18:32
 14/14 anonim ***** válasza:

12: ezzel alapjában véve nincs baj, minden párnak megvannak ezek a belsős poénjai, amik kívülről így vagy úgy értelmezhetetlenek.


Viszont ahogy #12 mondja, az ilyen mondatokban benne van az, hogy eleinte szerelmesen a másik fülébe súgod, hogy te hülye fax, aztán lassan elkezd az évek alatt kopni a szerelmes fennhang, és marad egy mezei hülye fax a végére.



(kívánom, hogy ne járjatok így, de láttam már ilyet)

2020. dec. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!