Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon bejön egy neten látott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bejön egy neten látott férfi, honnan tudhatom meg róla, hogy egyedülálló e?

Figyelt kérdés

Egy szobabumerángot "talált fel", nagyon nagyon cukin mosolyog az oktató videóin, egy csomószor megnéztem már, az első dobás a kedvencem, amikor elkapja akaratlanul elmosolyodik. Nagyon, nagyon szimpatikus. 29 vagyok, fogalmam sincs honnan jött ez a lelkesedés, nem vagyok ilyen fajta egyébként..


Honnan tudhatok meg dolgokat róla?



2020. dec. 15. 08:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Facebookon keresd, ott fenn van.
2020. dec. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Most végignéztem az összeset, tényleg fentvan. Elsőre azért nem ismertem meg, mert nem hasonlít a videóban a profilképre(túl előnyös a kép), de kint van a bumerángos linkje, szóval biztosan ő az. Kár, hogy nincs kint róla semmi.. Köszi:)
2020. dec. 15. 10:35
 13/21 anonim ***** válasza:

Rövid keresés után kiderült számomra, hogy családos, 2-3 gyerekkel.

De anyukájának milyen csodálatos kertje van basszus o.O Egy igazi növényekkel suttogó az a nő. Elképesztő.

2020. dec. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Ráírjak? Nem felismerhető a profilom, nincs rendes képem, meg valódi nevem, nem valami bizalomgerjesztő..Amúgy most jön a bumeráng glsel(tök gyorsak), még gondolkozok rajta, de majd lehet ráírok reklamálni valami kitalált marhasággal kezdésnek.. Mittudomén nem hasonlít a színe a képen látottra vagy ilyesmi.
2020. dec. 15. 10:41
 15/21 anonim ***** válasza:
Miért akkarod zaklatni? Nincs jobb dolgod? De őszintén. Van párja, ráadásul gyermekei is... Hagyd békén.
2020. dec. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Hú de benne vagy te ebbe... ne reklamáljál, mert az negtaív. Inkább lelkesedjél, hogy az örökmozgó unokaöcsédnek mennyire bejött ez a bumeráng, le se teszi, imádja. Akkor megírhatod, hogy milyen érdekes ez az ötlet, honnan jött, stb. Előbb-utóbb itt valszeg megemlíti a családját/nőjét is.
2020. dec. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

16 vagyok


Az azonos vezetéknevű idősebb hölgyet a fantasztikus kerttel és tündéri kutyikkal én is megtaláltam, de más semmit a családdal kapcsolatban. Ha valóban családos ember, akkor meg hagyd békén és csorgasd másokra a nyálad.

2020. dec. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Komolyan? Honnan tudod? Ismered?


A facen nincs semmi infó, a videókban vannak gyerekek, pár nincs, de nem hiszem, hogy mind a 7 az övé, vagy mind a 200 a másik videóban.. ahogy biztos nem az övé az a sok kutya és macska sem, de egy kettő lehet.


Egyébként ez nem zaklatás, még egyszer sem kerestem fel. Egy darab felkeresés nem zaklatás, kettő már az lenne. És vagy 100x leírtam, hogy pont azt akarom tudni, van e valakije, mert ha foglalt, akkor könnyen elengedem, de nincs kiírva sehol.


Megnéztem kik lájkolták a képét, csupa idősebb nő és férfi, egyik sem tűnt a párjának.

2020. dec. 15. 11:50
 19/21 A kérdező kommentje:

Nagyon cuki az idősebb hölgy a kutyákkal, szerintem tibeti terrierek(a kedvenc kutyafajtám), vagy fajtajellegű keverékek..


SEHOL nincs kint semmi infó a családjáról életéről.


Igazából pont azért is tetszik, mert olyan későn érő, magának való, de humoros férfinak látszik, így pedig pont az esetem. Amúgy egyik ujján sincs gyűrű a videókban, direkt megnéztem.

2020. dec. 15. 12:02
 20/21 anonim ***** válasza:
Az anyjánál van kép róla, a feleségéről (együtt és külön is), és a gyerekeiről.
2020. dec. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!