Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon bejön egy neten látott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bejön egy neten látott férfi, honnan tudhatom meg róla, hogy egyedülálló e?

Figyelt kérdés

Egy szobabumerángot "talált fel", nagyon nagyon cukin mosolyog az oktató videóin, egy csomószor megnéztem már, az első dobás a kedvencem, amikor elkapja akaratlanul elmosolyodik. Nagyon, nagyon szimpatikus. 29 vagyok, fogalmam sincs honnan jött ez a lelkesedés, nem vagyok ilyen fajta egyébként..


Honnan tudhatok meg dolgokat róla?



2020. dec. 15. 08:25
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

:( 44 éves.


Szerintem egyébként elvált, a legfrissebb képén csak ketten szerepel a fiával, illetve a gyereke anyja facebookján sem szerepel sehol se ő se a gyerekek, de mindegy is, mert de túl idős. Hiába tetszik és szimpatikus, azon a 44en nem tudnék túllépni. Jó régre kellett visszamenni az anyja képeinél, ezért nem vettem észre biztos. Köszönöm a segítséget!

2020. dec. 15. 16:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!