Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Attól hogy ezt nem kérdezte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól hogy ezt nem kérdezte meg, még érdekelhetem a férfit?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs hogy akar-e valamit vagy sem. Azt tudom róla hogy nem nyílik meg egykönnyen. Még mielőtt bezárták volna a különféle helyeket ismerkedtünk meg, de akkor még alig beszéltünk. Majd bejelölt és elkezdtünk beszélgetni. Néha érdeklődő, flörtöl, nevetünk, máskor meg teljesen érdektelen napokig.

Vettem egy kölyökkutyát és megse kérdezte milyen nemű és hogy mi a neve. Elküldtem neki fotón írtam neki hogy milyen cuki. Azt válaszolta hogy:

"Az, pláne majd ha minden cipőm szétrág. :P"

Tudta hogy megyek a kutyusért de fura volt hogy ennyivel letudta az egész témát mintha nem is érdekelné az én életem. Volt már ilyen hasonlóan érdektelen megnyilvánulása, kíváncsi vagyok hogy alapból ilyen a legtöbb? Lehet egyszerűen ilyen típus? Egy kapcsolatom volt eddig 6 éven keresztül, exem totál ennek ellentéte volt ezért nem ismerem ezt.


2020. dec. 18. 07:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak felszínes kapcsolattartás, semmi más. Ha komolyabban érdekelnétek egymást, akkor már nyilván tovább jutottatok volna.
2020. dec. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%

Ha megkerdezte volna, se gondolnam, hogy ettol jobban erdekled. Ha erdekel a masik, tokre nem izgat, hogy milyen nemu a kolyokkutyaja, majd szoba kerul ugyis. A kolyokkutya nem te vagy.

Szoval ez kb nem jelent semmit.

2020. dec. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled, csak haverkodik. A kutyád meg még annyira sem.
2020. dec. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán érdekled, és szinte biztos, hogy másokkal is ezt csinálja.

A kutyus csak neked fontos, ő kb. lexarja.

2020. dec. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt az egyik exem. Nem érdekelték az ilyen dolgok. Nem mernék semmi határozott következtetést ebből levonni. Egyénfüggő ki hogy reagál ezekre.
2020. dec. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen idosek vagytok? Ez szimpla ismerosi viszony, nem akar semmi kulonoset. Felszines kapcsolattartas. Neked nincsenek ismeroseid, vagy mi a szosz?
2020. dec. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi rosszat nem írt. Engem sem érdekelne a kutya neve, neme. Annyira lényegtelen lenne számomra, hiába tartozik hozzád. Nagyon félreérted őt szerintem, de kommunikálhatnál, hogy mit akar, mit gondol, miért ír csak ennyit.
2020. dec. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!