Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A béta és gyengébb eresztés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A béta és gyengébb eresztés pasik gyakrabban lesznek nőgyűlölők, mint az alfák. Nem jut eszükbe hogy esetleg velük van a gond és nem a nőkkel, akiknek nem kellenek?

Figyelt kérdés
Ennyi erővel ki is kupálhatnák magukat. Nem lenne értelmesebb? Vagy eleve az lesz incel, mgtow és/vagy nőgyűlölő, aki alacsonyabb szellemi színvonalon áll?

2020. dec. 18. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, már ne is haragudj, de eleve ilyen alfa / béta, stb. kategóriákban gondolkodni már önmagában alacsonyabb szellemi színvonalról tanúskodik.
2020. dec. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Hát haver, ez nem ilyen egyszerű. A nőknek van valamiféle műszerük, amivel a lúzereket és inceleket kiszúrják és jó messze elkerülik, vagy levegőnek nézik. Ezen a kikupálás sem segít a tapasztalatom szerint. Én elég jó testet összehoztam az évek alatt, jól öltözködtem és mégsem igazán jöttek össze a dolgaim. Az igaz hogy nem vagyok egy jóképű férfi, magas sem vagyok és gondolom a dumám sem lehet valami jó. Nem tudom mit kellene csinálnom, ezt őszintén mondom.
2020. dec. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem léteznek kategóriák. De ha már ilyen kifejezéseket használsz, nyugodtan utána járhatnál, hogy azok az emberek akik olyan szellemi színvonalon állnak(ahogy te fogalmaznál, persze) hogy alfa, beta, omega, gamma stb. kifejezéseket aggatnak emberekre, pontosan mit is akarnak üzenni ezekkel az idétlen jelzőkkel. Egy "beta" pasas, semmiképpen nem gyenge eresztés a megfogalmazottak alapján. Ahhoz már elméletileg kell egy szint....
2020. dec. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
#2: szerintem az ilyen esetekben, mint a tiéd, általában ott a probléma gyökere, hogy nincs fantáziád, és nem vagy képes mások fejével gondolkodni. (Ez két külön dolog, kéretik nem összemosni.)
2020. dec. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Minden-minden hatással van mindenre.


És a nagy számok törvénye alapján működnek a dolgok.

Ahogy másodpercenként közvetítesz testbeszéddel ezer üzenetet. Hangod színével, nézéseddel is és a szavakkal, amiket mondasz és közben a testbeszéded.


Tudattalanul látják ezt a körülötted lévő emberek és taszítja vagy vonzza őket.

És az embernek a jellemén és gondolkodásán kell változtatnia, hogy az élete változzon.

Az alapot kell fejleszteni, ami a GONDOLAT.

Ha valamit nem úgy gondolsz, de úgy csinálsz, akkor az lejön. Nem elég hazudni, hogy "jaj milyen okos vagy". Úgy is kell gondolni. Ha nem okos, akkor ne mondd azt.

Ha nem akarsz komolyat, akkor ne mondd azt stb.


Ha nőgyűlölő vagy, akkor sosem lesz nőd, mert gyűlölöd őket. Ez öngerjesztő folyamat.


Szerintem erre az alacsonyabb értelmi szinttel rendelkező emberek nem tudnak rájönni. Nem képesek felfogni nagyobb időtávokat. Hosszútávon nem tudnak gondolkodni.


Nem látják, hogy mondjuk ha városban jönnek-mennek, akkor napi 8-900 emberrel találkoznak. (csak az utcán, buszon, mindenütt). és mindre hatással vannak kicsit. mindegy nem írom tovább a gondolatot, mert nincs értelme leírnom.


Két fontos dolog.

1. Nem érdemes azon panaszkodni, hogy mások milyenek és miért olyanok? és megpróbálni megváltoztatni a világot... Hiszen könnyebb sarut húzni a lábadra, mint szönyeggel beborítani az egész világot.


2. A gondolkodáson kell változtatni belül és azon dolgozni sokat.

Vigyázz mit gondolsz, mert a gondolataid alakítják a szavaid, azok a cselekedeteid, azok a szokásaid, a szokásaid a jellemedet és a jellemed pedig a sorsodat.

2020. dec. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Azok a szuperhímek akik kihasználva lefegyverző kinézetüket párhuzamosan tartanak fenn kapcsolatokat, hülyítenek nőket akik a hűséget hírből sem ismerik, szerinted ők valójában nem nőgyűlölők? Akik egy egyszerhasználatos törlőrongynak nézik a nőket, szerintem semmiben sem különbek a szimpla irigyektől, sőt..
2020. dec. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

De ok megtehetik, mert ok szexualisan vonzok a nok szanara. Nekik a nogyulolet is el van nezve, meg ugy minden.


A beta, nem vonzo ferfiaknak meg azt is eloirnak, hogy mit gondoljanak, mint valami gondolatrendorseg, ld. feljebb.


Amugy a kedvenc irasom a temaban:


[link]



36F incel

2020. dec. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
8%
Akárhogy erőlködtök, bőven vannak férfiak, akikhez lehet vonzódni, de nem nézik törlőrongynak a nőket és képesek normális társként funkcionálni. Nem kell a hűséget nem ismerő szuperpasi és a nem elég, h nem vonzó de belsőre is utolsó féreg "jófiúk" közül választani, hanem rendelkezésre állnak normális férfiak is, amilyenek ti soha nem lesztek.
2020. dec. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#1 először mérgezőt olvastam kérdező helyett, de nincs is nagy különbség. :)
2020. dec. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%
Igen, én nőgyülölő lettem, pont a rengeteg kudarc és pofáraesés miatt. Legalább nem tagadom, vagy szépítem.
2020. dec. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!