Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik mindig azzal jönnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik mindig azzal jönnek, hogy egy férfi azért nem üthet meg egy nőt, mert a nő gyengébb, azok szerint ha egy nő üt meg egy férfit, az nem akkora baj?

Figyelt kérdés
Mert én egyetértek azzal, hogy nagyon rossz dolog, ha egy férfi megüt egy nőt. Akkor is, ha a nő megcsalta mondjuk. Lehet szakítani is, nem kell felpofozni. Viszont pont ugyanez a véleményem fordítva is, tehát ugyanolyan rossznak tartom azt, ha egy nő üt meg egy férfit.
2017. jan. 26. 18:40
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
78%

De igen, baj. Az azért baj, mert visszaél azzal, hogy vszeg nem fogja megütni a férfi és azt hiszi, szabadon bántalmazhatja.


Engem megpofozott az egyik exem, azonnal szakítottam.

2017. jan. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
56%
Nem csak azért nem ütünk meg nőt, mert gyengébb. Amúgy sem. De ha egy nő gyengébb, akkor nyilván gyengébbet is üt, ezáltal kevesebb kárt okoz, mint fordítva. De természetesen ne üsse meg a nő se a pasit.
2017. jan. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem ugyanúgy baj, ha egy nő megüt egy férfit.


Viszont, azért a férfiak 95%-a a testfelépítés miatt jóval erősebb egy nőnél.

Gondolj bele, kapsz egy átlagos, 164 centis, 60 kilós nőtől 2 pofont és kapsz egy 178 centis, 87 kilós férfitől két pofont. Vannak kategóriabeli különbségek.


Egy kapcsolaton belül már a puszta erőfölény miatt a férfi van domináns helyzetben. Az erővel pedig nem "illik" visszaélni.

2017. jan. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:

Ha minden előítéletedet levedled, és mind egyazon neműnek látod az embereket, akkor gerinctelenség a gyengébbet megverni, mert azzal terrorban is tudod tartani.


Ezért gáz egy kisgyereket megütni, vagy ha az a gyerek felnőve megüti az idős szülőjét.

2017. jan. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A legrosszabb ***** válasza:
2%
Szerintük nem. Szerintük egy nő üthet, egy férfi nem.
2017. jan. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
93%

EMBEREK! SENKI NE ÜSSÖN MEG SENKIT!!


ennyi.

2017. jan. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
Komolyan, ha minden nő Ronda Rousey lenne, megérteném az egészet.
2017. jan. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
42%
Ha egy nő megüt egy férfit, azzal egyben lemond arról az előjogáról is, hogy egy gyenge nő, akit nem szabad bántani.
2017. jan. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

"Ha minden előítéletedet levedled, és mind egyazon neműnek látod az embereket, akkor gerinctelenség a gyengébbet megverni, mert azzal terrorban is tudod tartani."


Igen, gerinctelenség, senki nem tagadta. Csak azt tagadom, hogy erősebb embert megütni nem gerinctelenség. Az is az.

2017. jan. 26. 19:03
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért megütni nem fogok egy "férfit" mert megcsalt. Akkor már kioszthattam volna életemben elég sok pofont. Fogom magam és továbbállok, keresek egy másik palit, aki boldoggá tesz, ő meg legyen boldog a nővel, akivel megcsalt!

Semmi sem jogosít fel sem egy ffit, sem egy nőt, hogy megüsse a másikat.

2017. jan. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!