Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire szokták mondani azt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire szokták mondani azt hogy valakinek higanymozgása van?

Figyelt kérdés

A hétvégén elmentünk szórakozni és odajött hozzám egy illető és azt mondta hogy "basszus neked milyen higanymozgásod van".

Nem igazán értem mire is mondta vagy gondolt ez alatt.

Annyira gáz lettem volna?

Esetleg jó?

Előre is köszönöm a válaszokat!!


2010. aug. 12. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ezzel most újat mondtál nekem, de gondolom arra célzott, amilyen a higany is. Gondolom tudod, hogy a régi lázmérőkben higany van, minél magasabb a testhőmérséklet, annál feljebb megy. Valamint célozhatott arra, hogy a higany az egyetlen olyan fém, ami szobahőmérsékleten folyékony. Nem hinném, hogy rosszat jelent.
2010. aug. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja és a higany nagyon gyors, talán erre is utalhatott még.
2010. aug. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem rosszat jelent.
2010. aug. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Itt az én vidékemen a higanyt mint kifejezést nem a mozgásra hanem a felfogásra használják a fiatalok és kb a csökkentképességűvel egyenértékű.
2010. aug. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De miért van kapcsolatban a higany a szellemi képességekkel? Komolyan nem látok összhangot a kettő között.
2010. aug. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19:35 vagyok. Én sem értem de nem is akarom csak mondtam,hogy itt ez a "trend"
2010. aug. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A higany az edényben a mozgatástól a súlyánál fogva gyorsan ide oda csapódik. Olyan ember a higanymozgású aki gyorsan mozog gyorsan tud helyet és irányt változtatni. Pld Lionel Messi is ilyen.
2010. aug. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
higanymozgása annak van aki lazán járkál mintha szétakarna esni, barátnőmet is csúfolták így :///
2010. aug. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát a higanymozgás nagyon jót jelent, mert akk nagyon jól táncolhatsz:) régen mondták; Jackonak volt:( higanymozgása!!!:D
2010. aug. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!