Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szexpartnerre is ugyanúgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szexpartnerre is ugyanúgy kell fordítani időt mint egy barátnőre?

Figyelt kérdés
Eleve keveset vagyok itthon, mert külföldön dolgozom. Ha hazajövök van egy csomó találkám, dolgom, más programom. A partner pedig velem akarna lenni sűrűbben, csak ez nem jön össze a fenti okok miatt. A reakciója az, ha megsertődik, de ez alkalommal le is zárta köztünk a dolgokat. Mit várt? Nem vagyunk egy pár!
2020. dec. 20. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Ok. És? Neki ez így nem volt jó.
2020. dec. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
Ő se százas, de te seha ezen agyalsz, nem voltatok egy pár. Lapozz és keress másikat, szexpartnerek jönnek mennek.
2020. dec. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem nem, én ezért is nem támogatom a szexpartneresdit. Tudom, hogy nekem ez nem felel meg. Én nőként nem értem azokat a nőket, akik belemennek egy szexkapcsolatba és nem tudják felfogni, hogy amit vállaltak, az ezzel jár. Tehát a hölgy magára haragudjon, kereshetett volna normális kapcsolatot is. Persze ez arra az esetre igaz, ha az elején letisztáztátok és egyetértettetek, hogy ez csak szexkapcsolat.

De adok neked egy tippet. Beszélj a partnereddel és emlékeztesd rá, hogy ez nem egy rendes kapcsolat. Kérdezd meg, hogy ő többet érez-e, mert a viselkedése erre enged következtetni. Amennyiben igen és te nem akarsz tőle többet, akkor legyél úriember és szakítsd meg a kapcsolatot, ne szenvedjen. Szerintem ha többet érez jobb ennek elé menni és lezárni, kíméletesebb hosszútávon, mint hisztizni és reménykedni.

2020. dec. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az elején én sem tudtam mit akarok, kapcsolatnak indult.
2020. dec. 20. 10:12
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja hogy hitegetted, nem volt annyi gerinced, hogy őszinte legyél, most meg nyavajogsz, hogy neki ez nem felel meg. :D
2020. dec. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A szexkapcsolat is csak akkor működőképes, ha a feleknek egyformák az igényeik. Itt sem jó az egyoldalúság, miszerint csak akkor dugtok, ha te éppen ráérsz, vagy neked viszket éppen a nemi szerved. Inkább alkalmi kapcsolatban gondolkozz, ha ennyire elfoglalt vagy. De kereshetsz olyan partnert is, aki szintén ennyire kevés idővel rendelkezik.
2020. dec. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem unod szazadszorra feltenni ugyeztva kerdest?
2020. dec. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!