Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai világban egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban egy férfi attól lesz igazi férfi, ha minél több dekoratív nővel "szoros" viszonyba kerül?

Figyelt kérdés

Olvastam ilyen fórumokon, hogy milyen a férfiideál a 21. században. Állítólag onnantól számít férfinak egy férfi, ha legalább 100 jó nőt megdug mielőtt megállapodik, ami nagyjából ilyen 40 éves kora körül az ideális. Igen, egy igazi férfi 40 éves kora előtt nem házasodik meg semmiképp, egy férfi ugyanis akkor a legkelendőbb, míg egy nő a 20-as évei elején/közepén. És természetesen legalább 10-15 évvel fiatalabb felesége van egy igazi férfinak. A vén tyúkok a lúzereknek maradnak, természetesen. Egy igazi férfi rájuk sem néz.

Mennyire fedi ez a valóságot a mai világban?



2020. dec. 21. 11:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
67%

"Komoly kapcsolatba a nőknél sikertelen pasik szoktak lépni, vagy olyanok, akik megfektették a fél várost."


Ha az ostobaság fájna, akkor visítanál.

2020. dec. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%

#11


Te is tudod, hogy nem ostobaság, amit írtam. Alapvetően a nők is el tudnák fogadni igazságként a véleményem, csak attól félnek, hogy horogra akadnak.


Tény és való: a nőknek veszélyes a szex. Ami a pasinak 10 perc szex, az a nőnek 9 hónap terhesség. És ha a pasi magára hagyja, akkor ott marad kicsinálniva, és felcsinálva.


Értem.


De nem érdekel.


Az én célom (egyik célom), hogy megszámlálhatatlanul sok nővel fekeüdjek le. És ez így is lesz. Azt gondolom, ebben sokan követnének engem.

2020. dec. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
58%
12-es, ha neked ilyen jól menne a szekér, nem itt vernéd magad a gyk-n a sok lúzer között. Épp most is vmi nőt kefélgethetnél ehelyett. Vicces vagy.
2020. dec. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

#13


Ezt az érvet én is elsüthettem volna feléd. Komolytalan meglátás.

2020. dec. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
60%
Süsd el ezt az érvet felém nyugodtan. Nem én dicsekedtem.
2020. dec. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Én csak a teveimet, vágyaimat írtam le. Nem dicsekedtem.
2020. dec. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
59%

Ezek alapján a nagybátyám egy sikeres férfi, és nem a család szégyene. 40 éves koráig minden pénzét prostikra költötte. Aztán összejött egy erdélyi roma kiscsajjal, és mire feleszmélt, a nevén volt a lakása, ott lakott a pereputty, őt meg utcára dobták. Most kvázi hajléktalan. Egy fabódéban lakik valami vidéki szőlőben, és alkalmi munkákból tengődik. Szerintem 50 évesen feldobja a pacskert, amennyit iszik.

Jó tudni, hogy ő itt követendő példa.

2020. dec. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
A prostizás és a csajozás nem ugyanaz. Ne ferdítsd a tényeket!
2020. dec. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ilyen, aki képtelen a farkára csomót kötni, és ezáltal egy nemi beteg teleppé változtatja magát, hogy a haverok meg ne szólják, na az nem férfi. Az igazi férfi nem strigulákat húz az ágya felé, hanem rendelkezik önkontrollal, hogy nem dugja bele minden jött-ment pinába, ami elé kerül. És az sem férfi, aki fiatal libákra ácsingózik 40-50 évesen, fogatlanul, smirglipapírszerű száraz,hámló bőrrel, löttyedt fsszal, golyókkal, sörszagúan, mert szerinte ez jár neki.
2020. dec. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez igaz bizonyos szellemi szinten szerintem. De nem csak a modern világra; a primitív ösztönlények történelmi koroktól függetlenül mindig is ebben mérték az értéküket.
2020. dec. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!