Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiatal lánynak tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiatal lánynak tetszik egy 40-es 50-es férfi arra miért mondják, hogy apakomplexusa van?

Figyelt kérdés
Miben másabb az, ha egy 40-50 éves nő van együtt egy ennyi idős pasival? Akkor ő rá is lehetne mondani, hogy komplexusos.. mert egyszer az a fiatalabb lány is lesz 40 éves, viszont akkor már érdekes senkinek nem tűnik majd fel, ha megtetszik neki egy 40 éves pasi:D csak addig szörnyűlködnek, amíg fiatal.full nem értem.
2020. dec. 21. 15:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
75%

"Mert apja korabeli férfi tetszik neki. Ezt jelenti az apakomplexus."


Nem ezt jelenti. Azt jelenti, mikor valaki azt a feltétel nélküli szeretetet és gondoskodást, amit az apjától nem kapott meg, a párjától várja el. Azért problémás, mert egy kapcsolatban ugyanazt adjuk-kapjuk, nem egy szülő-gyerek kapcsolat, ahol a gyerek főleg csak kap. Pl. ha én sírok, engem meg kell vigasztalni, de ha a párom van letörve, intézze magának, én csak "gyerek" vagyok.

2020. dec. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem vannak akiket direkt izgat a korkülönbség. De az apakomplexus az ettől is más lehet.


Nekem amúgy volt nagy korkülönbséggel barátnőm, de ott nem azért volt, mert bármelyikünket is direkt ez izgatta, hanem csak véletlenül. Ezt csak azért írom, hogy ilyen is van.

2020. dec. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
35%
#9: ők a pedo macik (ha nem is jogilag), vagy a kapuzárási panikosok
2020. dec. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
30%
Nekem az jut eszembe, hogy lehet ezek a pszichiátriai kifejezések azokra a viselkedésekre vannak, amiket meg akar bélyegezni a társadalom. És lehet ez arról szól, hogy akadályozni akarják a fiatal lányokat ebben, mert az vélekedés, hogy ez nem normális.
2020. dec. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
10%
A legtöbb esetben a nők nem adják alább, és ott maradnak 40+ -osan, a 7 macskájukkal, és várják a Rájengoszlingot. Miközben leszólják azokat a fiatal nőket, akik (szerintük) előlük viszik el a jó pasikat, mert (szerintük)az a 40-es férfias, pénzes, sikeres, pasi, az valójában nekik JÁRNA az élettől. Főleg, ha van 1 büfé diplomájuk.
2020. dec. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert annyi sikeres,férfias,jópasi van a 40-es korosztályban...
2020. dec. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
15-ös, gyönyörűen leírtad az itteni inceleket. Különösen ajánlom figyelmedbe a "30-as nők" című slágert, ami heti rendszerességgel megy. Vagy talán tegnap volt 40-es bácsi, aki a 30-as nőt öregezte, mert 3 évvel fiatalabb a pasija.
2020. dec. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mert nagyon ritka az a felállás ahol a pasi fiatalabb és ezeknek a kapcsolatoknak a 80% a tönkre is megy.
2020. dec. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!