Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hasonló helyzet másnál?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasonló helyzet másnál? (többi lent)

Figyelt kérdés
megismerkedtem egy lányal pár hónapja, megbeszéltük hogy csak szexkapcsolat lesz köztünk, mert egyikünk sem akart épp komoly kapcsolatot. Azonban Ő belém szeretett. Szeretne komoly kapcsolatot, de mondtam neki ez részemről nem fog menni. Nem tudom elképzelni vele ugy.... Meg akartam szakítani vele a kapcsolatot, mert kellemetlen volt ez a dolog, ugyanis mint embert nagyon megkedveltem, de nem vagyok bele szerelmes. És kacsingatok más lányok felé is, nincs szivem játszadozni Vele. Tudom sokan egyszerre több vasat is tüzben tudnak tartani...de nekem ez nem megy, főleg úgy hogy megkedveltem. 2 szer próbáltam vele ezt megbeszélni, és mondtam neki hogy keressen egy normális kapcsolatot, ahol kölcsönösen megkapja amit érez. De nem akar elengedni..azt mondja neki igy is jó, nem akar elveszteni. Szinte már csak sex van köztünk, ami hozzáteszem nagyon jó. Neki is nekem is.
2011. jún. 3. 08:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézd, ha ő veled akar lenni , és ezt élvezed, akkor hagyd rá. Tudja, hogy nem vagy szerelmes, neki így is jó...

ne akarj hejette dönteni.

2011. jún. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen ilyen volt mar velem is. Mi lenne a kerdes?
2011. jún. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 HeriHery ***** válasza:

Figyelj ide egy kicsit én 37 éves vagyok és egy dolgot megtanultam a Nő nem tudnak érzelmek nélkül szerelmeskedni, ha csak nem egyszeri egy éjszakáról van szó. Ez igen ritka!!!

Egy dolgot tehetsz ha csak kedveled akkor szakíts vele azonnal így neki is van lehetősége megtalálni az igazit. Ha nem megy szépen (ezt írtad), akkor meg kell sértened. Ez nagyon kegyetlen dolog ezért jól gondold át az érzéseidet és próbálj bölcsen cselekedni.

2011. jún. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!