Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus/biszex lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus/biszex lányok, milyen lány az ideálotok?

Figyelt kérdés
Milyen lány után fordultok meg és gondoljátok, hogy "de jó nő"?
2010. aug. 12. 22:40
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%
Nekem a fiús lányok jönnek be mivel én elég csajos vagyok. Legyen szép, karakteres arca, kicsit férfiasabb testalkata, sportosan öltözködjön, stb.
2011. máj. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem a lányos, aranyos, kedves és kicsit "butuska/érzelgős" lányok jönnek be, habár nálam a döntő dolog az az aranyosság ^^. Talán ép azért mert személyem elég sportos, fiús lány XD Kisebb koromban csak fiú barátaim voltak, azt jöttek a lányok... *.* [Azt hiszem nem kell részleteznem].
2012. jún. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 tiliacordata válasza:
100%
Alacsony,kedves arcú, mély tekintetű, amiben elolvadhatok.
2016. dec. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem fiúba és lányban sincs kifejezett ideálom, akiről megtudnám mondani, hogy ő most bejönne, vagy nem. Illetve, valamilyen szinten mégis, de ez nem azt jelenti, hogy kizárnám, hogy ettől eltérőek megtetszenek. (Leszögezném hetero kapcsolatban vagyok, és nem szándékom lecserélni a párom, csak megnézem a nőket, és úgy írom ezt, hogy, mi lenne, ha...) Szóval, a lányokban: elsősorban legyen művelt, és intelligens, ez nálam nagyon izgi tud lenni.:) Amelyik butácska, mint az egyik barátnőm, az max. egy éjszakára lenne jó.:D, nálam egy jó 6-8 évvel idősebb, de legalább 25-30 év közöttiek. (Én 23 leszek), ne legyen plázacicás külseje.-Természetesen megnézem jól, de nem tud izgalmas lenni a számomra,nem mozgat meg bennem semmit, ne legyen csontsovány se, de ne is elhízott, inkább csinosan vékonytól kezdve a nőiesen kerekig. Számomra a túl sovány, ill. cicababás lányok egyszerűen csak bámulni valók, és max. irigykedek rájuk, ahogy kinéznek, de csak úgy, mint egy átlag hetero nő, szóval nem a NŐT látom bennük. Imádom az elvont lányokat, akikkel lehet mindenféléről beszélgetni és sugárzik belőle az értelem, külsőre , ha ár nagyon kell mondani valamit még, az alkatát már kiveséztem, de azon kívül nem baj, ha nem túl nagy a melle, tulajdonképpen az nekem mindegy, a haja inkább legyen természetes szőkésbarna, vagy barna, a szeme inkább kék, vagy zöld, de ami a gyengém az a világos érzékeny bőr. Nem zavar, ha magasabb nálam, bár eddig nőben a legtöbb amelyik tetszett alacsonyabb, vagy közel azonos magasságú volt, mint én. Amit viszont nem bírok: szolizott, vagy természetes barna bőr.
2017. febr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, ja és azt kihagytam, hogy a göndör haj is izgi tud lenni, számomra.:D
2017. febr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Különleges. Valamitől másnak kell lennie, mint a többi lány.


Nekem ez számít. :)

2017. júl. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!