Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy azok a nők, akik olyan dumákkal jönnek, hogy számukra a személyiség a fontos és hogy az intelligencia szexi, ugyanúgy csak jóképű férfiakkal hajlandóak ismerkedni?

Figyelt kérdés
2020. dec. 23. 18:35
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
93%

Mi a francot nem lehet azon érteni, hogy a személyiség és intelligencia fontos, de azért nézzen is már ki valahogy. Találjuk már vonzónak azt, akivel ágyba akarunk bújni.


Vagy neked minden milyen ronda a nő, ha a belső tulajdonságai jók? Vagy ha szép, akkor lehet bármilyen, buta, lusta, veszekedős? Olyan ostobák vagytok, hogy csak na.

2020. dec. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
91%
A kettő nem zárja ki egymást, egy jóképű férfi is lehet okos, kedves, udvarias, stb, pont úgy, ahogy nem lesz senki rendes srác csupán azért, mert csúnya.
2020. dec. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
62%

A férfiak sem különbek. Előadják, hogy nekik nincsenek elvárásaik, aztán mégis a jó nő kell, aki nem olyan, azzal max. ideiglenesen beérik jobb híján vagy még annyira sem méltatják, levegőnek nézik.

Mondjuk szerintem nincs ezzel baj. Aki nem nyert a genetikai lottón, annak bele kell törődnie, hogy csak valami kicsit, közepesen vagy nagyon sz*r kapcsolat/partner juthat neki vagy foreveralone. A kölcsönös vonzalmon, szerelmen, összeillésen alapuló harmonikus kapcsolat csak a szép embereknek jár. Ez van, ilyen az élet, akármilyen rosszul is hangzik.

2020. dec. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
2%

Ijesztő, hogy mennyien nem képesek felfogni egy ennyire egyszerű kérdést és mennyire a saját sértődött egójukat próbálják nyomni az emberek.


Nem arról van szó, hogy ne számíthatna a másik kinézete. Arról van szó, hogyha képbe kerül egy jobb kinézetű ember, akkor a legtöbb nő egyből lapoz. Lehet mondani, hogy a férfiak is ilyenek, de ők ilyenkor általában párat dugnak és kész. És az a szomorú, hogy az elmúlt pár évben már szinte minden nő lapoz a környezetemben, de meglepő módon nagyon kevés férfi lép félre. Tudom, lehet, hogy az én környezetem elszúrt, nem mondom, hogy minden nő ilyen, de ezt látom. Teljesen cuki pároknál láttam, hogy jött egy fkcboy és vége lett a kapcsolatnak.

2020. dec. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
91%

Ha egy férfi ránéz egy csinos nőre: Nem csoda, jó a csöcse, segge, én is dugnám, tövig tolnám a kis r...cnak, jól megkapná a kis k...va.

Ha egy nő ránéz egy jóképű férfire: Felszínes ribi, csak ez számít neki, nem nézi a belső értékeinket.

2020. dec. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
3%

Egyszerűsítsük, és konkretizáljuk a kérdést.


Lányok!


Kezdenétek-e komoly (együtt élés, gyűrű, hitel, baba,...) kapcsolatot vele, ha tudnátok, hogy egy büfé diplomája van, a szüleinek komoly hitele, így öröksége semmi nem lesz, a melója alul fizetett, de imádja, és nem akarja lecserélni. Lakása, kocsija, spórolt pénze nincs?


[link]



És 1-2 dugásra? >:)

2020. dec. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
94%
Most el kéne ájulni attól, hogy jól néz ki? Ugyanúgy csak kihasználni akarna, mint a "jófiúk" tennék, ha lehetőségük lenne rá.
2020. dec. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
69%

Jó, egyszerűsítsük. Én nem a képen látható modell típusú, hanem egy alacsony, csóró, nem túl jóképű de intelligens, olvasott, művelt férfivel alapítottam családot, akinek diplomája sincs. Viszont megvolt a kölcsönös vonzalom, szerelem.

Egy-két dugásra meg régen sem kellett senki, mert nem vagyok ribi. Any more questions?

2020. dec. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Rám ez egyáltalán nem igaz.5 éve vagyok együtt a párommal, aki nem kifejezetten jóképű,a mi szerelmünk barátságból alakult ki, nem a külseje fogott meg már az elején se, hanem a gondolkodása, az, ahogy a világot látja, az, hogy intelligens beszélgetések folytak (és folynak még ma is) kettőnk között. Ez azért fontos, mert már akkor is éreztem azt, hogy ő engem egyenlő partnernek tekint, nem pedig egy gyönge nőnek, akinek udvarolni kell, akit meg kell menteni, meg kell hódítani, akinek imponálni kell stb. Szóval az volt benne különösen más, mint a többi férfiban, hogy ő arra reflektált, hogy nekem is vannak értelmes gondolataim, nekem is van véleményem, nem pedig arra, hogy amúgy nő vagyok, p*nával, mellekkel és szép pofival.

A mi kapcsolatunkat ez tartja egybe, hogy tudunk szinte mindenről beszélni, és nekem erre nagyobb igényem is van mint pl. a szexre vagy az apróbb ajándékokra.

Persze nem minden nő működik így, de a mi kapcsolatunk ilyen, és eléggé harmonikus ez így.

25N

2020. dec. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
5%

"Ijesztő, hogy mennyien nem képesek felfogni egy ennyire egyszerű kérdést és mennyire a saját sértődött egójukat próbálják nyomni az emberek."


És fél perc múlva már jött is újabb pár sértődött egó. Tényleg felesleges ide válaszolgatni.

2020. dec. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!