Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érheted el, hogy a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érheted el, hogy a párod önszántából (férfi) azonnal szakítson veled?

Figyelt kérdés
2020. dec. 23. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Megmondod neki, hogy nem akarsz már vele lenni. Minek kell trükközni?
2020. dec. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Erre nincs 100%-os recept. Miért akarjuk ezt elérni?
2020. dec. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Sehogy, nem vagyok egy gyáva, gerinctelen féreg.
2020. dec. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Úgy, hogy én szakítok vele önszántamból. És akkor nincs választása.
2020. dec. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
Mond neki, hogy meghágattad magad egy afrikaival!
2020. dec. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14%
Mondd meg neki, hogy van egy probléma, ami téged zavar, pl. a családja viselkedése, vagy hogy még nincs gyereketek, és azonnal oldja meg, na hát ekkora felelősségvállalás helyett le fog inkább lépni.
2020. dec. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%
Mondd neki, hogy szereted és gyereket akarsz tőle :D hanyatt homlok menekülni fog
2020. dec. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Megmondom, hogy vége, mivel nem szoktam ok nélkül szakítani, meg is indoklom (bár nálam ezt hónapokkal előtte lehet sejteni).


Az a jó a kapcsolatokban, hogy ahhoz mindkét ember kell, hogy járjatok, de ahhoz, hogy szakítsatok, elég az egyik. Szóval ha én kijelentem, akkor onnantól nekem már mindegy, mit csinál, én annak megfelelően fogok viselkedni, hogy szingli vagyok: nem lakok vele, nem beszélek vele, hozzá sem érek, rá sem nézek, nekiállok másokkal foglalkozni, szóval szarok rá.

2020. dec. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!