Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Többet érez irántam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet érez irántam?

Figyelt kérdés
A legjobb barátom ma kicsit ittas állapotban átölelt és megcsókolt, majd a szemembe nézett és azt mondta nekem hogy mindennél jobban szeretlek! Korábban csókolóztunk már párszor, viszont megbeszéltük hogy csak barátok vagyunk és nem több. Minden alkalommal elmondja nekem mennyire szeret és mennyire imád, én már nem tudom hová tenni a dolgokat. Bevallom én már többet érzek iránta mint barátság😟 Vajon ő benne mi zajlik?
2020. dec. 23. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ő is többet érez, de ha mindketten többet éreztek, akkor mért akartok csak barátok lenni?
2020. dec. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Ha csókolóztok, akkor akármit mondtok, már nem barátok vagytok.
2020. dec. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1 Mert ő azt mondta hogy nem akar kapcsolatot senkivel.

#2 Részemről ez már tényleg nem az.

2020. dec. 23. 21:18
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

A pias ember kanos ;) hany evesek vagytok?

Az tenyleg nem a baratod, aki tudja jol, hogy nem akar toled ugyse semmit, de reszegen azert szorakozik veled.

2020. dec. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
Ez a "nem akarok kapcsolatot" általában a csalódástól való félelmet jelenti, szóval igazából akar, csak fél. Emiatt mondta részegen, mert olyankor előjön belőle az, amit igazán akar.
2020. dec. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
#4 azért ne általánosítsunk. Én akkorákat mondok részegen, hogy az ég leszakad. Nem mindenki egyforma. Nagyon nem.
2020. dec. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az 5nek akartam írni, nem a 4nek. (#6)
2020. dec. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Elmondom mi van. Nem akar kapcsolatot VELED, azért mondogatja, hogy "barátok" vagytok. Közben meg csak te vagy neki legközelebb , mikor részegen szexelni akar. Ennyire egyszerű.
2020. dec. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vagy tényleg szeret, vagy csak kanos, és nincs más, így rádfanyalodik.
2020. dec. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#6 oké, lehet. Ez tipikusan egy olyan kérdés, amire mindenki olyan választ ad, amilyen ő maga, mindenki magából indul ki. Én ilyen vagyok, hogy nem annyira mutatom ki az érzéseimet az elején, ezért írtam ezt. De igazából nem tudhatjuk, hogy a kérdező barátjának a fejében mi van.
2020. dec. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!