Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? (20F)

Figyelt kérdés

Ha elmesélem a haverjaimnak, hogy még nem volt egyéjszakás kalandom, akkor egy kicsit furán néznek rám.

De amikor elmesélem, hogy 4-5 lehetett volna, de visszautasítottam, mert a komoly kapcsolatokban hiszek, akkor mindenki hülyének néz.

Miért ilyen meglepő ez? Nem vagyok szűz vagy ilyesmi, volt már barátnőm.

Nekem nem az a normális, hogy fűvel-fával lefekszek 🤷 még akkor is, ha volt olyan, akinek nehezen mondtam nem-et.

Mások hogy vannak ezzel? Akár fiú akár lány.



2020. dec. 23. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se volt soha életemben egyéjszakás kalandom, nem veszítesz vele semmit. 47F
2020. dec. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én nem is szeretnék egyébként 😅
2020. dec. 23. 21:53
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ennyi, nem kell a bolond haverokra hallgatni 🙃
2020. dec. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Egy ejszakasom nekem se volt, mondjuk az utolso barátomnak sok volt, o se tartotta menőnek meg ilyesmi, de becsúszott par. Igazabol mi osszejartunk szakítás utan szexelni. Masban sose volt részem kapcsolaton kivul. Büszke nem vagyok ra, de jol esett.

22L

2020. dec. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Rosszzul választottad meg a haverjaidat.
2020. dec. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

Lányként nagyon értékelném az ilyet, amúgy nekem sem volt, számos lehetőségem lett volna rá, de érzelmek nélkül nem megy. Nem látok ebben semmi bajt.

23L

2020. dec. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én se látok ebbe semmi bajt.

22/N

2020. dec. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kár, hogy kevés ilyen fiú van, mint te. Engem taszít ha valakinek sok egyéjszakása volt.
2020. dec. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!