Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezelnetek ? Feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelnetek ? Feleségem felajánlotta, menjek el pár napra kikapcsolódni mert sokat vagyunk együtt. Én lebeszeltem barátokkal 2 napos kikapcsolódást. Új probléma lett biztos csajozni fogunk.

Figyelt kérdés

Ezt athidalva az egyik srác hozza a feleségét, O majd felügyel.


Ez újabb problémát vetett fel, O hozza a feleségét tehát jobban szereti mint én őt.


Ekkor felajánlottam jöjjön O is.


Ez újabb probléma alapja lett , mert ő nem akar menni.


Pontosan, mit kellene tennem ?

Olyan rossz hogy ennyire képtelen vagyok megoldani problémákat, és hibát hibára halmozok


2020. dec. 26. 09:59
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

8: akkor azt mondja hogy semmit, villamokat szőr a szeme és nekiállt a konyhapultot surolni. Ha konyhapultot súrol akkor nagyon nagy a baj, de nem azért mert nem szabad surolni mert lekopik a felső felülete (már tudom cserélni) hanem akkor valami nagy baj van.


És súrolja, szerintem januárban lesz egy köröm a lapszabaszatban.

2020. dec. 26. 10:59
 12/16 A kérdező kommentje:
Szor hosszu o-val csak a telefon javítgat.
2020. dec. 26. 11:00
 13/16 anonim ***** válasza:

Hát nem cserélném el veled a jó kis nyugis, szingli életemet! :D

Mi a jó neked ebben a házasságban, meg tudod fogalmazni?

2020. dec. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem irigyellek Kérdező, nőként a feleséged viselkedése nekem mártírkodó és mérgező. Megmondta, hogy menj el kikapcsolódni, ha emiatt féltékenykedik, akkor így járt. Magának főzte ezt a maszlagot, egye meg! Otthon pukkanva!
2020. dec. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te vagy aki korábban kérdezte tőlünk, szóljon-e a feleségének, hogy a tepsit kifelejtette a sütőből? Stílus nagyon passzol. Hasonlóan jó fej. :)


Férjem üzeni, feleséged menjen édesanyjához, te meg hívd el a haverokat. Külön vagytok, csajok nincsenek, probléma megoldva.

2020. dec. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem halmozol semmit, ő már szabadulni akar tőled.
2020. dec. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!