Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék elmenni nyaralni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék elmenni nyaralni vagy kikapcsolódni, de nejem miatt nem tudok. Kapok itt segítséget vagy ötletet? Többi lent.

Figyelt kérdés
Pánikbeteg és nem bírja a meleget, 1 éve vagyunk együtt azóta be vagyok börtönözve, mert a városból sem mehetek jóformán ki, mert ő rosszul lesz, távolság pánikja van. Munkámmal kapcsolatban is kellett volna atmenni másik városba szerszámokat venni de nem tudtam mert ő rosszul lesz... A váláson gondolkozok, itt vagyok 29 éves ffi, és még annyi helyre el szeretnék menni de így nem tudok... Vinnem öt is de hiába ha nem akar jönni de jóformán nem is örül neki... Csak a válás segítene, ötlet?

2019. jún. 7. 11:22
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom akkor is beteg volt mikor elvetted.Ne mondd,hogy nem,mert ha nem is pánikbeteg,de biztos produkát pszichikálisan olyan tüneteket,amik egyhén zavaróak lehettek.Szóval akkor minek vetted el?De,talán kezeltetnie kéne a pánikbetegségét.Más megoldás nem lesz.Persze a válás is,ha amùgy eleged van,és nincs kedved az egészhez,mert nem szereted a feleséged.
2019. jún. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Jár szakemberhez a pánikbetegségével, jár terápiás kezelésre? Mert ha nem, akkor első körben erre kell marha gyorsan rávenni.
2019. jún. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akar tenni semmit a gyógyulásért, akkor én lépnék.

Ha viszont jár orvoshoz, terápiára akkor kiállnék mellette.

29 éves vagy, ne cseszd el az életed.

2019. jún. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha tenne a gyógyulásáért, terápiára járna, kibeszélné a problémáit, akkor kitartanék mellette, ha nem hajlandó semmire, akkor válás.
2019. jún. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Van gyógyszere, de nem jár kontrollra, az a baj hogy azt veszem észre nem is nagyon akar javulni, minden megoldásra van egy problémája. Katasztrófa, voltam természetgyógyásznál-látnoknál ( más miatt is) azt mondta nem is lát hajlandóságot páromban olyan kicsi az akaratereje. Hiába húzom a fejét az asztalra meg még rajtam kívül anyós, após is, fejét a homokba dugja.. Van egy gyereke előző házasságból ő sem mehet kirándulni se sehova ovival... Borzasztó. Sokan azt mondják lépjek, én is tudom hogy ezt kéne csak nehéz. De ez csak időhúzás az életemből, nem érzem jól magam ebben a városban, körülöttem barátaim fejlődnek, én meg... Nehéz, szeretjük egymást dehat hiába..
2019. jún. 7. 11:40
 6/27 A kérdező kommentje:
Nem hajlandó velem az én városomba költözni ami 28km-re van, csak akkor ha 0-24-ben vele vagyok mert ő olyan hogy egyedül sincs meg... Ki is jelentette hogy mindig kell mellé valaki mert bepánikol, hát így hogy lehet vele tervezni???
2019. jún. 7. 11:42
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Te vetted el...

Amúgy ha ő nem akar gyógyulni, akkor mit vársz? Válj el, éld az életed és kész.

2019. jún. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Minek kellett egy ilyen nő neked ? Mit akarsz tole ??
2019. jún. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt miért tűröd el, hogy nem kezeli?

Másrészt nem értelek, sziámi ikrek vagytok, vagy mi? Miért nem mehetsz nélküle vásárolni?

2019. jún. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Az elején nem tudtam hogy pánikbeteg, menet közben derült ki... Ha tudtam volna mindezt biztos nem ugrok bele..
2019. jún. 7. 11:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!