Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem működik már ez a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem működik már ez a kapcsolat? Barátnőm mellett unatkozom, és nem érzem boldognak magam.

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt a barátnőmmel, 1 éve költöztünk össze, azóta egyre gyakoribbak a konfliktusok, sokat dolgozunk alig vagyunk együtt.

Kitaláltam mára egy programot, hátha feldobja picit a kapcsolatunkat...

Elvittem ebédelni, aztán elmentünk welleneselni délután, amit már ki szerettünk volna próbálni itt a város mellett ahol élünk van egy wellenes szálló.

Kb 3 órát töltöttünk el, mert már haza szeretett volna jönni, neki ez már elég volt én meg tök jók elpihentem a jacuzziban, be akartam hívni szaunazni ő ezt nem szereti, inkább kiment nyomkodni a telefonját, annyira rosszul esett... Én szívesen maradtam volna még estig de nem lehetett.

Igaz holnap reggel megyünk mind a ketten dolgozni, de úgy gondolom ha már van egy kis időnk egymásra akkor töltsük el rendesen az időt. Most haza értünk leült a tv elé...

És ő mondja folyamatosan hogy alig vagyunk együtt ...

Mostanában olyan magányos vagyok mellette, és úgy érzem hogy elég döcögősen megy a kapcsolatunk.

Wellnessben sem tudtuk 2-3 mondatnál többet beszélgetni.

Én jöttem mentem szauna gőzfürdő, oda nem jött velem , akkor mondtam martozzunk le a hideg vízbe, oda sem jött mert nem szereti a hideget...

Közeledni próbáltam a jacuzziba puszilgattam stb olyan fura volt.

Olyan se veled se nélküled, ilyenkor mit tehetek?

Néha úgy érzem hogy elég volt belőle mert csak tönkre teszi ez az egész napomat amikor ez van...

De végül itt van 3 év, ő elmondása szerint velem tervez, gyerek jövő stb, de így.?



2020. márc. 13. 18:46
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
24 évesek vagyunk
2020. márc. 13. 18:47
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Cseréld le,vagy örök életedre boldogtalan leszel vele.
2020. márc. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
És nem lehet, hogy ő a másfajta programokat szereti, az áztatást meg nem? Vagy nem bánthattad meg előzőleg valamivel? Vagy lehet, hogy épp megvolt neki? Vagy valami olyanon gondolkodott épp, ami nem is veled kapcsolatos (pl. rossz hír)? Megértem, hogy lelombozódtál, mert készültél nagyon. De talán egy rossz napból, hangulatból még nem érdemes túl sokat levonni. Próbálj meg hétköznap is többször kommunikálni vele, mondd el, hogy hiányzik, érdeklődj, mi foglalkoztatja, mitől lehangolt, és mit tehetnél érte. Ha akkor is folytatja, hát tényleg baj van.
2020. márc. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
Ebből szakítás lesz. Jó én sem sztema hideg vizet, meg ah alapból iylen a kapscolat minek viszed wellnessezni. láégy figyelmesebb lehet ezt az idot otthon za ágyba szerette vna vele dtolteni de te elrángatod buta programra amit nem is élvez. De mivel régóta atrt a prpbléma beszéljétek meg! Az élet nem fenékig tejfel :P Nem eleht h kicsi a szerszámod emiatt szomoru?
2020. márc. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Ülj le vele beszélgetni, mert így tényleg baj lesz. Mondd el, amit ide leírtál. Ha szakítás lesz a vége, akkor inkább ma, mint 5 év múlva válás két gyerekkel.
2020. márc. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy a szerszámom lenne a probléma... 3 éve együtt vagyunk.

Ő is menni akart wellenessezni Várta már... Pont ezt nem értem.

2020. márc. 13. 19:42
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Felmerül a kérdés, miért hidegült el tőled ennyire. Biztosan sok volt köztetek a veszekedés az utóbbi időben. Amit egy program önmagában nem kompenzál.
2020. márc. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Sose vedd alapul, hogy mennyi ideje vagytok együtt ilyen téren.. utóbbi kapcsolatomban lány 8hónap után hozta fel ezt a témát h ő szeretne majd többet, gyereket meg stb.. oké tök jól esett, aztán 2-3hónap múlva már szétmentünk, mert nála elmúlt nála a szerelem.. úgyhogy ha nem érzed jól magad vele akkor nem kell húzni a dolgot, találsz olyat akivel jobb.
2020. márc. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%

Ez ennyi volt

Ha egy délután 2-3 mondatot tudtok beszélgetni, az már valami teljesen kiürült dolog.

2020. márc. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kerdezo,surgosen olvasd el a Florence Littauer: Szemelyisegunk rejtett tartalekai c. konyvet. 1. es 2. kotetet! Abbol meg fogod erteni es nem fogod azt hinni,h nem boldog veled es nem szeret teged.
2020. márc. 14. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!