Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet később probléma abból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet később probléma abból, hogy párom bulizósabb én pedig inkább otthon ülős/olvasós vagyok?

Figyelt kérdés

Persze közösen is szervezünk programokat. De nálam inkább koncert ami játszik. Azok közül is amit igazán szeretek. A kocsmatúrákat nem szeretem, illetve a beülős helyek közül is a családiasabb környezetet. A nappali kikapcsolódás bármikor jöhet. Séta, mozi, kávé, túra ilyesmi.

Párom ezzel szemben szereti az éjszakákat. Haverokkal. Inkább a társaság ami ilyenkor a lényeg, nem az alkohol és a buli. De ez rendszeres. Emellett azért heti 5 napot minimum találkozunk.

Attól félek, hogy ez később okoz problémát. Össze költözés, család gyerek stb esetén.

Van akik hasonlóak, és ez kiküszöbölhető?

Féltékeny nem vagyok. Bízom páromban, annak ellenére is, hogy csaltak már meg ilyen bulin.



2018. nov. 24. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, ha problémát csináltok belőle, és pl nem vagytok egymással szemben megengedők. Rajtatok múlik. Mint minden.
2018. nov. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%
jah lehet. Majd pistivel össze melegedsz a meló helyen mert ő figyel rád meg megért.
2018. nov. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nem működött exemmel (én vagyok a nő).

Ő eléggé menjünk, csináljunk valamit ember volt, nem szélsőségesen, de igényelte. Én otthon is el tudom magam foglalni és kicsit introveltáltabb vagyok.

Sokszor így reggel jött elő hogy menjünk valahova... mikor én már előző este is arra vártam hogy egy könyvvel bevackolok a fotelba.

Mentünk együtt is erre-arra, de nem volt elég neki. Egy bulin egyedül megcsalt, majd szakított. Mondjuk állítólag még azóta is (5 éve) együtt vannak. Jobb ez így.

A férjemmel, akivel utána ismerkedtem meg, nagyon hasonlóak vagyunk ebben is. Úgy érzem igazán önmagunk tudunk lenni így egymással, és ez nagyon szuper érzés.


Nem mondom hogy semmiképp nem működhet, de én a korábbi rossz tapasztalatok miatt nem kezdenék ilyenbe bele.

2018. nov. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos én is azt gondolom , hogy lehet ebből baj.

Egy idő után zavarni fog, hogy állandóan elmászkál.

Főleg ha munka, gyerek egyéb elfoglaltságok miatt alig lesz időtök egymásra és azt veszed észre, hogy telnek a napok és alig találkoztok és este amikor végre együtt lehetnétek ő elindul az éjszakába italozni te meg egyre több estét töltesz egyedül. Számodra a nappali programok okoznak feltöltődést , számára meg az éjszakába nyúló programok.

Hosszú távon ez nehezen fog működni.

Előbb utóbb eltávolodtok így egymástól de hát ne legyen igazam.

De ha ez megnyugtat kinőheti még ezt a fajta állandó mászkálást, éjszakázást bár ez sem feltétlenül biztos.

Én sem értem mit élveznek a férfiak ezen az állandó éjszakázáson. Talán nem fáradnak el eléggé napközben...

2018. nov. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!