Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk!Ti mikor mondjátok ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk!Ti mikor mondjátok ezt egy nőnek?

Figyelt kérdés
Van egy kollégám aki már többször szólított úgy,hogy "Drága".Nem mondom,hogy ellenemre van,de furcsállom,mert néha keresi a társaságom,de néha meg annyira távolságtartó velem.Nyáron ösdzekaptunk valamin,akkor úgy éreztem,utál.De akkor meg nem mondaná ezt.
2020. dec. 26. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem mindegy milyen hangsúllyal mondja.
2020. dec. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Akkor ha tetszik.
2020. dec. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez teljes mértékben a szövegkörnyezettől illetve hangsúlytól függ. Na meg az illető személyiségétől. Szóval önmagában szerintem semmit, nekem is szokták mondani, mondjuk általában úgy, hogy hozzáteszik a keresztnevemet. Meg ez olyan szó amit akkor is szoktak mondani, ha fel akarják hívni a figyelmedet valamire, csak ahelyett, hogy azt mondanák, hogy te milyen hülye vagy, azt mondják, hogy te drága ... :DD
2020. dec. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igaz nő vagyok, de én a férfi barátaimnak is szoktam mondani, hogy drága xyz. Nincs jelentőssége, ezt ők is tudják.
2020. dec. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem hárman is így hívnak a munkahelyemen, garantáltan nem akarnak semmit tőlem.
2020. dec. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A 100 kilós orvosaszisztensnéni szokta mondani:Drága!Mondja az adatait..


Nem hiszem,hogy rám lenne kattanva.


Szval semmit.

2020. dec. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!