Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez beválna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez beválna?

Figyelt kérdés

Van egy szexkapcsolatom egy férfival. Természetesen szingli (foglalt pasival nem kezdek).

Viszont szeretnék véget vetni a viszonynak de nem akarom megbántani sem, mivel minden nap keres és aranyos.

Szóval nincs szívem megbántani.

Arra gondoltam azt mondom neki, hogy beleszerettem és ezért nem tudom tovább ezt csinálni így talán nem bántódna meg.


Amúgy nincs vele semmi bajom az ágyban is jó vele egyszerűen csak szeretnék szünetet tartani és magamra koncentrálni egyedül.


Szerintetek?



2020. dec. 26. 22:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem, esélyes, hogy ő is belédhabarodott (ha "aranyos" ?veled? és minden nap keres). Így talán célravezetőbb lenne az igazat mondani neki.
2020. dec. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
És ha ő is azt mondja, hogy beléd szeretett? Hiszen minden nap keres. Akkor mit lépsz?
2020. dec. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ha szeretne biztos, hogy lépett volna már.


Plusz beszéltünk arról ha találnék valakit örülne, hogy boldog vagyok és fordítva is.


Szerintem ő nem érez semmit csak meg akart tartani szexre és ezért keres minden nap.

2020. dec. 26. 22:39
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem érez semmit akkor minek bonyolítani ilyennel ?

Magamra akarok koncentrálni pont. Nem kell ez a plusz kamu ha nincs érzése feléd akkor kár ezen rágódni.

2020. dec. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%
Követem a kérdést
2020. dec. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Pont azért mert ismerem és azt hinné ő nem csinált jól valamit.

Pedig sosa senki nem figyelt így rám szex közben mint ő.


Nem szeretnék semmilyen sebet okozni neki.


Így meg ha ezt mondanám nem okoznék neki sebet.


Szerelemből egyikünk sem szereti a másikat de mint embert úgy mindketten igen.

2020. dec. 26. 23:15
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb az őszinteség. Minden más teljesen felesleges bonyodalmat fog szülni. És az a legnagyobb hülyeség ha be akarod kamuzni hogy beleszerettél. Na ettől aztán biztos sérülés lesz a vége.
2020. dec. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha már hazudni akarsz, inkább mondd, hogy ismerkedsz valakivel, ezért szüneteltetnéd a dolgot. De azt hazudni, hogy beleszeretsz, a leghülyébb ötlet...

De a legjobb továbbra is az őszinteség lenne.

2020. dec. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mindnek ezt mondod egy idő után?

És még a férfiak a hazug disznok!

Mehh

2020. dec. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Az egyik kattant agyilag, a másik meg nem mer igazat mondani. Megint két érett ember szexel... Gyerekek.
2020. dec. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!