Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez beválna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez beválna?

Figyelt kérdés

Van egy szexkapcsolatom egy férfival. Természetesen szingli (foglalt pasival nem kezdek).

Viszont szeretnék véget vetni a viszonynak de nem akarom megbántani sem, mivel minden nap keres és aranyos.

Szóval nincs szívem megbántani.

Arra gondoltam azt mondom neki, hogy beleszerettem és ezért nem tudom tovább ezt csinálni így talán nem bántódna meg.


Amúgy nincs vele semmi bajom az ágyban is jó vele egyszerűen csak szeretnék szünetet tartani és magamra koncentrálni egyedül.


Szerintetek?



2020. dec. 26. 22:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Kérdező! Én azt mondtam a szexkapcsolatomnak, hogy beleszerettem, hátha véget tudok vetni az egésznek. Hát nem jött össze. Ő is elmondta hogy hasonlóan érez mint én.
2020. dec. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!