Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem magam emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam emiatt annyira rosszul?

Figyelt kérdés

Szóval azt történt hogy tegnap az egyik fiú ismerősömmel akivel már évek óta ismerjük egymást,és életemben először vele chat-sexeltem.Eddig is egy alantas és semmitmondó dolognak tartottam, és még valahol undorítónak is bár ,magam sem értem hogy miért,de a dolog óta ezek az érzések csak felerősödtek bennem,és valamiért annyira megalázottnak,és undorítonak érzem magam emiatt.Nem akartam csak rábeszélt és istenem azóta annyira,mocskosnak érzem magam.Szó szerint hányingerem van az egész dolog gondolatától is,úgy érzem magam mint akit megerőszakoltak.Szégyenlem is magam,és bűntudatot is érzek.miért érzem ezt?Más is volt már így? Előre is köszönöm.

17/L


2015. márc. 22. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
ne bánd, ezek csak egy múló fiatalkori hülyeségek voltak.
2015. márc. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán mert ez nem te vagy.Ebből is tanultál,máskor majd nem csinálod,ennyi.
2015. márc. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2.2 bennem is rögtön ez volt hogy első és egyben utolsó alkalom volt!! Soha többet!
2015. márc. 22. 17:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyaaaan, ne bánd, nem követtél el semmi rosszat. Kicsit szabadjára engedted a fantáziádat, ennyi, mostmár tudod, hogy ez nem Neked való, kész. :)

Egyébként közbe nem érezted ezt? Már csak kíváncsiságból kérdezem, nem piszkálódni akarok. :)


22N

2015. márc. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!