Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet érezhet?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit évek óta ismerek és, akivel néha összejárunk. Eddig is voltak jelek, hogy esetleg ő többet akarhat, de ezeknek sose tulajdonítottam sok jelentőséget. Aztán mostanság feltűnt, hogy

- sokat bókol (pl.: jó az illatom, szép a szemem, csinos vagyok abban a ruhában, amit viselek)

- találkozásnál csókkal köszönt egyből, ha csak puszit adok, már szól érte

- utcán néha a kezemet fogja

- többször ér hozzám csak úgy

- több másodpercen keresztül néz a szemembe csak úgy és mosolyog

- felhozta az utolsó talinál, hogy legközelebb aludhatnánk együtt nálam

- kérdezget a randipartnereimről.


Múltkor említettem neki, hogy nehéz párkapcsolatot találni, erre ő annyit mondott, hogy mi nők se vagyunk könnyű esetek, mert van, hogy pont mi akarunk csak szexkapcsolatot, amikor ők többet szeretnének..aztán terelte is a témát gyorsan.


Kérdeztem már tőle, hogy mi van, de azt mondta, hogy nem érez úgy irántam. Ez azért fura, mert volt olyan eset, amikor hirtelen a semmiből azt mondta, hogy odavan értem.


2020. dec. 27. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik fél mindig többet akar, és remél.


A kérdés, hogy ez a pasas, vagy te vagy e :)

2020. dec. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem szerelmes beled, csak nem meri kimondani, nincs önbizalma. Ha te is szerelmes vagy belé, te is adj jeleket. Pl.: fogd meg a kezét. Nyugodtan kezdeményezhetsz te is.
2020. dec. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

- felhozta az utolsó talinál, hogy legközelebb aludhatnánk együtt nálam


Randira nem hívott, de ezt fel merte hozni. Hát, kanossáot érez max.

2020. dec. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
És még mielőtt valaki belém köt, az összejárásos tali nem randi.
2020. dec. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hívott már külön programra, de visszautasítottam.
2020. dec. 27. 13:11
 6/10 anonim ***** válasza:

Fuckboy. Kell neki az ingyen szex,de nem tart többre egy prostinál. Az általad leírt jelek meg a barátnő-érzetet adják hozzá, anélkül hogy annak hátrányait el kelljen szenvednie (elköteleződés, felelősségvállalás stb)

Ha nektek így jó, ti tudjátok, én személy szerint nem szeretem ha kihasználnak, úgyhogy elhajtanám amint kiderül, hogy ilyen az illető.

2020. dec. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Az általad leírt jelek meg a barátnő-érzetet adják hozzá"


Dehogy ezt adják hozzá. Ez nem a srácnak kell, hanem a kérdezőnek.

A srácnak ez azért fontos csak, mert ezekkel az ingyenes dolgokkal "fogja a kezét", "szemében néz" stb ugyanúgy megkapja szexre, mint a postit, csak az este végén nem kell letenni 15 ezret...


Olcsón megússza egy kis kézfogással, szembe nézéssel.

2020. dec. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalok vagytok, mi? A srác tudja, hogy kell megtartani a naiv puncit. Bocs, de ez van csak.
2020. dec. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem elképzelhető, hogy többet érezhet. Te vagy neki az egyetlen szexpartnere?
2020. dec. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Már megint te! Uncsi......
2020. dec. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!