Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van sok férfi kiakadva,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van sok férfi kiakadva, hogy a társkeresőkön nem reagálnak neki a nők, amikor ők is ugyanazt a sablonszöveget kopizzák be 50 csajnak?

Figyelt kérdés

tudom, hogy sok ferfinek az a taktikaja, hogy mindenkit jobbra huz es akivel lesz match, annak bemasolja full UGYANAZT az unalmas, bena sablonszoveget. ez eddig oke, de ha a no erre nem reagal, akkor el van hordva mindenfele felszines lajkgyujto krvanak es megy a hiszti.


nem ertem, miert varja el, hogy valaki egy sablon szarra reagaljon egy idegennek, amikor kb 1 mp-et szant ra es mindegy is neki, melyik csajt szedi fel. mindig a nok vannak beallitva ugy, mint a rohadekok (nyilvan van ilyen is), amikor a ferfiak kb futoszalagon toljak a bena dumakat es nem valogatnak, kinek.



2020. dec. 28. 11:40
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
36%
A személyreszabott, kérdésekkel megtűzdelt üzenetet is ugyanúgy leszarják. Csak a fotók és külsős számít ma már...
2020. dec. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
86%

"A személyreszabott, kérdésekkel megtűzdelt üzenetet is ugyanúgy leszarják. Csak a fotók és külsős számít ma már..."


Nyilván nem csak az számít, de miért jönne össze olyannal, aki nem tetszik neki???

2020. dec. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
73%

Olyan érdekes én tudok csajokkal beszélgetni, nem csak társkeresőn hanem cset oldalakon is.

Csekkolni kell a profilt, mit irt le magáról és egy személyre szabott indítással kezdni. Aki nem tölti ki a profilját vagy képe sincs arra nem szoktam ráírni. Kerülni kell a sablon dolgokat hogy mizu, hogy vagy meg társai. A beszélgetés közben legyél kezdeményező, ne azt várd hogy ő szórakoztasson, legyen jó szókincsed (mondjuk aki nem olvasott és nulla IQ-ja van ott lehet kis nehézség), legyél kommunikatív, ha tetszik ha nem sok energiát bele kell fordítani. Ha csak azért jössz fel hogy kiverd arra ott lesznek a meleg pasik női nicken akik majd dicsérik a farok képed stb, velük perverzkedhetsz, de ha igazi nő kell akkor azért meg kell dolgozni.

Ha ellaposodik kicsit a beszélgetés akkor nem kell erőltetni, mond hogy valami dolgod van és lelépsz, majd máskor folytatjátok, így mindig pozitív élménnyel fog megszakadni a dumálás. Fontos hogy legyen valami titkod, legyél kicsit rejtélyes amit majd a csaj megfejthet, ne meséld el a komplett életedet 10 perc csevegés után mert senkit nem érdekel, meg úgy alapjáraton ne tűnj olyan "minden áron p*ncit akarok szerezni" frusztráltnak meg csak elijeszted.

Meg kell még tanulni feldolgozni a visszautasítást, nem jöhetsz be mindenkinek, ha valakinek nem jössz be lesz más, nem kell ezen besértődni. Engem kb 5 ből 4 lekoptat (van amikor elég durván), soha nem vettem magamra ezeket, de mindig van egy csaj aki nyitott rá hogy talizzunk, olyan havi egyszer össze is jön. Én személy szerint marhára élvezem ezt a "vadászatot", de szerintem ilyen egy férfi hogy megszerezni a nőt és nem olyan hogy a fotelben ül és várja hogy felszedjék.

Jah és nem is vagyok top pasi, ráadásul 168 magas :) Sokkal fontosabb milyen dumád van és mennyire érzi jól magát veled, mennyire vagy okos, tájékozott ezekre buknak az igazi nők.

2020. dec. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
10%
Nem szamit h mit irsz, csak a kep dont el mindent ott
2020. dec. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
3%

Akkor mesélj, tedd meg , hogy leírsz olyan szöveget ami tetszene, ami nem sablon.



Konkrétan írj le olyan szövegeket ami tetszene. Ne azt, hogy ilyen meg olyan, meg más meg bla bla bla.



Írj konkrét példákat, írj konkrét megfogalmazásokat.


Ne várj ilyet nőtől, mert ők maguk sem tudják. Csakis a kép dönt el mindent. Ha teszik a pasi, szinte bármit írhat, ha nem, akkor is, csak ugye eredmény semmi. Évek óta ezt tspasztalom ott.

2020. dec. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
72%

"Csakis a kép dönt el mindent."


És?

2020. dec. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
27%
18. Mit ès? Ha nem igy volna, akkor nem lenne itt ennyi kerdes h mit irjak a nokek...
2020. dec. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
70%
Ezt úgy mantrázod minden kérdés alatt, mintha valami ördögi dolog lenne.
2020. dec. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem semmi baj azzal, ha csak a kép dönt, és mindenki ez alapján választ párt.


Utána viszont egyik nemnek sem kellene nyafognia, hogy megcsalt, nem tudunk beszélgetni, teljesen más az értékrendünk, ilyen-olyan-amolyan...


Mert a kép alapján ezek a tulajdonságok egyáltalán nem derülnek ki.


Ami nekem fura, hogy mindenki a kép alapján választ, majd napestig nyafog, hogy a belső tulajdonságai milyen vacakok.

2020. dec. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
80%

Na akkor elmagyarázom neked a társkeresőkön való ismerkedés alapkoncepcióját.


NEM CSAK a kép dönt. A kép, vagyis a vonzalom a beugró az ismerkedéshez. A nő olyan pasikat húz jobbra, akiket vonzónak talál. Ha ez megvan, és matchük van, akkor kezd el a neki tetsző férfiakkal ismerkedni, és azzal jön össze, akinek a belső értékei is klappolnak a nő elvárásaival.

Senki nem fog egy ronda pasit jobbra húzni, zero vonzalom nélkül csak azért, mert talán jó ember.

2020. dec. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!