Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van sok férfi kiakadva,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van sok férfi kiakadva, hogy a társkeresőkön nem reagálnak neki a nők, amikor ők is ugyanazt a sablonszöveget kopizzák be 50 csajnak?

Figyelt kérdés

tudom, hogy sok ferfinek az a taktikaja, hogy mindenkit jobbra huz es akivel lesz match, annak bemasolja full UGYANAZT az unalmas, bena sablonszoveget. ez eddig oke, de ha a no erre nem reagal, akkor el van hordva mindenfele felszines lajkgyujto krvanak es megy a hiszti.


nem ertem, miert varja el, hogy valaki egy sablon szarra reagaljon egy idegennek, amikor kb 1 mp-et szant ra es mindegy is neki, melyik csajt szedi fel. mindig a nok vannak beallitva ugy, mint a rohadekok (nyilvan van ilyen is), amikor a ferfiak kb futoszalagon toljak a bena dumakat es nem valogatnak, kinek.



2020. dec. 28. 11:40
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem inkább azon vannak kiakadva (magamból kiindulva), hogy feltételezik róluk, hogy 50 csajnak sablonszöveg. Mégis miből gondolják?! Amikor évente 1 nőnek írok és ő sem ír vissza, miközben ilyen "50 nek biztos" kérdéseket olvasni még itt is, na az a kiakasztó dolog!
2020. dec. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
56%

21: ez ugyanaz, mint amikor a csaj a baráti társaságban hisztizve kiakad, hogy minden pasas csak megdugja, utána röggtön otthagyja...


Aztán ott ülünk legalább 3-4 szingli férfi, és nem értjük, mert sosem gyúrtunk egy éjszakásra, nem is nagyon akarnak a nők ilyesmit tőlünk.


Az valahogy sosem jut eszébe egynek sem, hogy nem minden pasi ilyen, hanem az a kevés, akinek már az első randin szétrakja.

2020. dec. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
93%

"Aztán ott ülünk legalább 3-4 szingli férfi, és nem értjük, mert sosem gyúrtunk egy éjszakásra"


Akarnátok ti egyéjszakást ha lenne rá lehetőségetek, de mivel nincs mert nyuszik vagytok, ápolatlanok, nulla IQ-val, így beéritek azzal hogy mindegy mi csak lyuk legyen rajta és történjen már valami.

2020. dec. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
36%

23: igen, mert aki nem dug egy éjszakásban, az mind ápolatlan nyuszi... aki meg dug, az mocsok állat...


vajon miért van az, hogy egy csomó nő talál olyan férfit a szinglik között, aki nem ápolatlan nyuszi, és nem is dugógép, de ők sosem panaszkodnak, hogy "minden férfi mocsok".


Nem érzed az ellentmondást?

2020. dec. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
80%

24# Te azért nem dugsz egyéjszakásban mert esélyed nincs a nőknél és nem azért mert nem akarsz egyéjszakásozni. Itt már van egy hazugság amivel másokat etetsz és önmagadnak is hazudsz. Ha hetente felhívna téged random egy top nő hogy nincs kedved átjönni, akkor te fognád magad és átmennél és minden héten más nővel hemperegnél. Azért idegesít hogy mások egyéjszakásoznak mert irigyled tőlük hogy te nem élhetsz így.

És a nők nem panaszkodnak, a síró nyafogó kérdések 99%-t pasik írják ki.

2020. dec. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

21-es: az egyik hozzaszolasomban konkretan leirtam egy peldat, hogy a pasi nekem meg a bartnommek is egy az egyben ugyanazt a szoveget kuldte el. es biztos vagyok benne, hogy nem kizarolag ketten voltunk a szerencsesek, hanem az OSSZES matche. egy ilyenre miert is kene regalnom, amikor neki mindegy, kit es hogyan szed fel, csak lyuk legyen. ha mar szexet akar, legalabb minimalis energiat belefektethetne, hogy osszehozza a dolgot, mert igy az a benyomasom, hogy valoszinuleg az agyban is kb ennyitre kreativ es erdeklodo: lok kettot es kesz. ez eleg taszito. ha meg komolyabbat akarna, akkor plane erdemes lenne egy ctrl c ctrlv -nel tobb energiat belefektetnie a csajba. vagy akkor ne hisztizzen, hogy nem kap valaszt.


amugy ugy mondjak sokan ezt a ‘csak a kep szamit’ hulyesget, mintha ok a kover, zsiroshaju, pattanasos apolatlan csajokat jobbra huznak. igen, a kep IS szamit, mert senki nem akar egy olyan emberrel osszejonni, aki nem vonzo szamara fizikailag. ha csunya vagy, tegyel ellene es ne a noket gyulold, amiert nem vonzo szamukra egy pocakos, kopaszodo igenytelen torpe.

2020. dec. 28. 15:01
 27/35 anonim ***** válasza:
49%

Az valahogy sosem jut eszébe egynek sem, hogy nem minden pasi ilyen, hanem az a kevés, akinek már az első randin szétrakja.


Mert mind felszínes és egynek sincs agya.

2020. dec. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
53%

Akarnátok ti egyéjszakást ha lenne rá lehetőségetek, de mivel nincs mert nyuszik vagytok, ápolatlanok,


Nézzük: legtöbb nem nyuszi, hanem próbálkozik, csak ugye kap 10/10 elutasítást és megroppan az önbizalma, ha volt is, utána már ezerszer meggondolja hogy melyik nővel merre...Másik: ápolatlan. A legtöbb pasi aki buliba megy jól ölzözött, sérő, arcápolás is rendben van, parfüm is rendben. De egyszerűen ez titeket hidegen hagy, ha nem kigyúrt, széparcú a pasi.

2020. dec. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
52%
Én pl full igényes pasi vagyok, nagyon vigyázok a megjelenésemre, sportos is vagyok. Egyszer tettem ki ide egy képet magamról. Minden nő leírta, hogy rendben van, látszik, hogy sportolsz, egész jó tested van, látom h igényes is vagy, de van valami a tekintetedben, amiért elmenekülnék tőled (szemen változtatni nem lehet). Na ehhez mit szólsz kedves hölgyem? Van ilyen is, amikor minden rendben van (legtöbbször) és az arcon, egy olyan dolgon csúszol el, amin nem lehet változtatni. Fogom ezeket idézni, hogy térj észhez, hogy nem az igényesség a fő gond legtöbbször.
2020. dec. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
76%

47/105 anonim ***** válasza:

89%

A testalkatoddal és az igényességeddel semmi gond sincs, látszik, hogy

sportolsz és teszel önmagadért. De ne haragudj, szerintem elmebeteg egy fejszerkezeted van. Biztos messziről elkerülnélek.🤢


Na megtaláltam. Ehhez mit szólsz?

2020. dec. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!