Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van sok férfi kiakadva,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van sok férfi kiakadva, hogy a társkeresőkön nem reagálnak neki a nők, amikor ők is ugyanazt a sablonszöveget kopizzák be 50 csajnak?

Figyelt kérdés

tudom, hogy sok ferfinek az a taktikaja, hogy mindenkit jobbra huz es akivel lesz match, annak bemasolja full UGYANAZT az unalmas, bena sablonszoveget. ez eddig oke, de ha a no erre nem reagal, akkor el van hordva mindenfele felszines lajkgyujto krvanak es megy a hiszti.


nem ertem, miert varja el, hogy valaki egy sablon szarra reagaljon egy idegennek, amikor kb 1 mp-et szant ra es mindegy is neki, melyik csajt szedi fel. mindig a nok vannak beallitva ugy, mint a rohadekok (nyilvan van ilyen is), amikor a ferfiak kb futoszalagon toljak a bena dumakat es nem valogatnak, kinek.



2020. dec. 28. 11:40
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
26: Elhiszem. Viszont egyetlen hapsi alapján általánosítassz az összesre. Ez a nem szép. Én pl leírtam a 21-esben, hogy "normális férfiként" mit látok ebből.
2020. dec. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
94%

@Narodnaja

férfiként mondom, hogy a kommentjeid olvasva egy-egy dologban ugyan igazat adok neked, de a stílusod alapján agresszívnek tűnsz

amíg így kommunikálsz, menekülni fognak előled a lányok... és igen, ha jóképű csávó lennél, akkor még ilyen személyiséggel is lenne némi sikered - de nem vagy (szerencsére)

szerintem érdemes lenne felkeresned egy pszichológust, hogy segítsen megismerni önmagad, és felkutatni a frusztrációd valódi okait

2020. dec. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
23%

amíg így kommunikálsz, menekülni fognak előled a lányok... és igen, ha jóképű csávó lennél, akkor még ilyen személyiséggel is lenne némi sikered - de nem vagy (szerencsére)


Szerencsére nem ismersz, sosem láttál.

2020. dec. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
Tedd már ki azt a képet ide is. Esküszöm nagyon kíváncsi vagyok.
2020. dec. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

1) Ez egy ongerjeszto kor. Miutan nem valaszol egy csomo lany nem erzik ugy hogy megerte beletenni az energiat, es jon a masolgatas, ami meg kevesebb valaszt eredmenyez. Ferfi vagyok, par honapot tindereztem, igyekeztem mindig szemelyes, kreativ, humoros uzenetet irni es a felere valasz se erkezett. Egy konyvet elolvashattam volna abban az idoben amit ezen uzenetek kiagyalasra szantam. Arrol nem beszelve hogy a lanyok jo resze semmi informaciot nem ad meg magarol amihez lehetne kapcsolodni. Se leiras, se olyan kepek ami barmit elarulnanak rola. Nem lehet szemelyre szabott uzenetet varni egy nem lathato szemelyisegre.


2) Interneten a kep szamit foleg, azok a sracok akiknek van egy csomo matchuk jol nrznek ki szoval ezzel is lesz sikeruk.

24/F

2020. dec. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!