Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs barátnőm?19f

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátnőm?19f

Figyelt kérdés

Küldöm ápolt Tisza

172 magas rövid barna haj zöldes barna szem 60kg sujú

1 ével ezelőtt gyugyultam ki az anorexiábol akkor 30 kg voltam és kúra csajós de most oda figyelek magamra és azt veszem fel ami jól áll és ami fiús

Hobbik animézés animációs film nézés filmnézés videó játékok képregény vagy manga olvasás érdekel a japán emelet az amerikai kultúra

Általában biciklizés vagy futok vagy sétálok az erdöben

Vagy valamelyik hobbimat csinálom

Belsöm átlagos

Rossz tulajdonságok

A türelmetlen és a önbizalom hiány



2020. dec. 31. 13:57
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Teszt lényege tényleg igaz az hogy a lányoknak egyszerűbb az élet és na ná hogy az
2020. dec. 31. 14:51
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
No és mire? Hogy fiúként is ugyanúgy béna vagy?
2020. dec. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Pszt! Olvasd el ezt:

[link]

2020. dec. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok
2020. dec. 31. 14:52
 15/31 anonim ***** válasza:
78%
Igen, lányként valóban egyszerűbb az élet, HA, legalább valamennyire csinoska vagy, és nem csak a Rájengoszling a FÉRFI a szemedben.
2020. dec. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Lerágott csontra mondod h ízetlen.
2020. dec. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
19%
Lehet hogy fiú vagy, de férfi nem lesz belőled soha.
2020. dec. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Miért írsz ilyen buta hozzászólást utolsó?! Ne égesd magad...



Kérdező, valóban a helyesírás nagy hátrány, olvass, és nyiss mások felé. Nekem ez az alkat, stílus bejövős, viszont kimondottan taszít, ha az amimén kívül nem tud másról beszélni. Nincsenek céljai, eljátssza a szerencsétlent. Azt viszont annyira adom, mikor külsőre valaki igy néz ki mint egy hurkapálca, mint egy tengilengi emberke, de mikor megismered, meglátod, valójában mennyi mindent csinál, tele van célokkal, sikeres benne, ért több dologhoz is, és nem csak amiméket néz egész nap. Nem a számok határoznak meg, hanem amilyen vagy, és amit nyújtani tudsz. (Persze csak ésszel)

2021. jan. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Ezért még visszajöttem: Ismeretlenül is minden elismerésem, hogy ki tudtál jönni az anorexiából, és odafigyelsz magadra!!! :))))
2021. jan. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

16-os. Számodra mi a férfi

Aki ért sok dologhoz mint én

Vagy aki semmit se tudd magától

1 aki ért valamihez

2 aki nem


Neked 2 jelenti a férfi

2021. jan. 2. 23:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!