Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs barátnőm?19f

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátnőm?19f

Figyelt kérdés

Küldöm ápolt Tisza

172 magas rövid barna haj zöldes barna szem 60kg sujú

1 ével ezelőtt gyugyultam ki az anorexiábol akkor 30 kg voltam és kúra csajós de most oda figyelek magamra és azt veszem fel ami jól áll és ami fiús

Hobbik animézés animációs film nézés filmnézés videó játékok képregény vagy manga olvasás érdekel a japán emelet az amerikai kultúra

Általában biciklizés vagy futok vagy sétálok az erdöben

Vagy valamelyik hobbimat csinálom

Belsöm átlagos

Rossz tulajdonságok

A türelmetlen és a önbizalom hiány



2020. dec. 31. 13:57
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Számomra egy férfi igényes annyira, hogy megtanul írni.
2021. jan. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Akkor írd le helyesen ja és ha kicsit is hasonlít arra ami írtam

Akkor te egy arrogáns ember vagy

2021. jan. 2. 23:48
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen átírom:


A külsőm ápolt és tiszta. 172 cm magas vagyok és 60 kg. Barna hajam és zöldes barna szemeim vannak.

Egy évvel ezelőtt gyógyultam ki az anorexiából, akkor 30 kg voltam. (Fogalmam sincs, hogy a "kúra csajós" mit jelent). Már odafigyelek magamra és úgy öltözködöm, hogy jól nézzek ki és kényelmes legyen.

Hobbijaim az anime és animációs filmek nézése, videójátékozás, képregény és manga olvasás. Emellett érdekel a japán és amerikai kultúra. Mozgásként általában biciklizek, futok vagy az erdőben sétálok.

Átlagos belsőm van (Ennek semmi értelme, mert nem létezik általános jellem.) Rossz tulajdonságaim közé tartozik a türelmetlenség és az önbizalomhiány.

2021. jan. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Bocsi ez 99%-ban az én írásom
2021. jan. 3. 00:01
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Tartalmilag igen, mert erről szól az átírás. XD Hasonlítsd össze a két szöveget nyelvtanilag és fogalmazásilag.
2021. jan. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Fú, kérdező, nehéz a harmadik osztály, ugye? :D Ha valaha szeretni fog egy lány, biztosan nem az eszedért fog.

28F

2021. jan. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Nem csak tartalmilag mondatokat szerkezetileg
2021. jan. 3. 00:04
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

#27

Ennek a mondatodnak semmi értelme nem volt. Nem volt benne se állítmány, se alany.

2021. jan. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez az írás önmagában kizáró ok lenne még egy barátságra. Igénytelen hatása van és egy kifejezetten buta embert sejtet. Ki nem nézném belőle, hogy tudnánk beszélgetni egy könyvről, amit olvastunk.

19L

2021. jan. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
83%
Hát eléggé ostoba a kérdező, az már egyszer biztos. Ezek után nem is csodálkozom, hogy nem áll szóba vele egyik nő sem.
2021. jan. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!