Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondanád, hogyha molesztált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanád, hogyha molesztált az apád a párkapcsolatodban?

Figyelt kérdés

Ha még otthon élsz, mert még anyagilag nem tudtál elköltözni, bár minden erőddel ezen vagy.

Senki nem tudja, hogy mi történt, mert még kicsi voltál és nem szabadott elmondanod, mert akkor kikaptál, nem is hitték el, nem is tudtad rendesen elmondani.

Már nem történik ilyesmi, de tudatosan kerülöd is az apád.


Pasik, Ti hogyan vennétek, ha a barátnőtök elmondaná? Ugye, hogy ilyesmit nem szabad elmondani?


2021. jan. 1. 01:56
A kérdező szavazást indított:
Elmondanám
Nem mondanám el
Nekem elmondhatná
Eszébe se jusson elmondani
14 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Biztosan azzal kezdeném h magamhoz húzom szorosan és megkérném, mesélje el. Nem akarnám megoldani, se semmi. Csak adhassa ki egy biztonságos, szerető közegben, majd később is biztositnám a megértésemről, jelenlétemről. Ez én, voltak hasonló példák, a te pasid nemtudom milyen érzelmi intelligencia szinttel rendelkezik.
2021. jan. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Korai szakaszban ilyen vallomas ijeszto lehet. Barmilyen tema is, maga a sulyos titok.

Ha mar kiderult, hogy megvan a vonzalom, amennyiben az intimitasnak is akadalya, korabban meg kene emliteni, de nem mondani el rogton, hogy az apa. Egyebkent par honap utan.

Nem szonyeg ala sopresre gondolok, de esetleg durva indulatokat kavarna fel benne, tehetetlen lenne, hogy tudja, otthon laksz.

2021. jan. 1. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
Én nem mondanám el...semmikepp.A férfiak nem pszichológusok. Sokuknak teher. Nekem mindig visszaeltek vele és utána nyominak kezeltek.
2021. jan. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
3. Persze, értem. Nem is azt várom, hogy oldja meg, hanem csak, el kellene mondanom neki, kb illendő elmondani, "joga van tudni" dolog-e.
2021. jan. 1. 08:16
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Joga?! Ez nem egy nemi betegseg
2021. jan. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
18%
NE MOND EL!
2021. jan. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Joga van tudni, ha ennek visszamaradt bármi olyan hatása, amivel neki foglalkoznia kell, tekintettel kell rá lennie vagy éppen türelmesebbnek kell lennie veled. Ez vonatkozik arra, ha már félig-meddig feldolgoztad.


Ha még egyáltalán nem dolgoztad fel és még rohadt körülményes vagy miatta, akkor kb a "szia" után mondd el vagy ne mondd el, csak ne ismerkedj addig.


Ha már feldolgoztad és totál nem hat ki sem rád, sem a kapcsolataidra, sem arra, ahogy a férfiakra tekintessz, akkor kézenfekvő, ha esetleg nem mondod el, hiszen már nem cipeled, mint batyut.


Neked kell tudni, hogy ezek közül melyik vagy te és hogy hol tartassz ebben.

2021. jan. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
A pszichiateredre tartozik nem a parodra
2021. jan. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Jó, én is így gondoltam, hogy nem kellene elmondanom. De egyik barátom szerint érdemes tudnia. Elvileg mindenkinek "joga van tudni", hogyha ilyesmi történt a barátnőjével/jegyesével/leendő feleségével.

Nyilván nem arra gondoltam, hogy elkezdem ecsetelgetni, hogy mi történt pontosan stb. Fúj, eszembe se jutna.

2021. jan. 1. 08:38
 10/16 anonim ***** válasza:
44%
Akkor minek kerdezed? Láthatóan már eldontotted
2021. jan. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!