Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi zajlik egy ilyen ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi zajlik egy ilyen ember fejében? Azt hiszi bármit megtehet a másikkal, de még ő sértődik meg ha számon van kérve.

Figyelt kérdés
Gátlástalanul átvágja, megsérti, előveszi a másikat ahogy kedve tartja, viszont mikor számon van kérve, még neki áll feljebb, még ő sértődik meg.
2021. jan. 2. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A támadás a legjobb védekezés. Az ilyen ember legtöbbször gyáva és lelkileg sérült, képtelen elviselni, ha felelősséget kell vállalnia valamiért, vagy ha valaki számon kéri őt. Vagy egyszerűen csak beképzelt. Mondjuk az emberek eleve utálják, ha valaki rávilágít a hibáikra, gyengeségeikre.
2021. jan. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen jellem(telen), aki sose fog megváltozni
2021. jan. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább annak mi zajlik a fejében, aki nem vág ki az életéből egy ilyen barmot.
2021. jan. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#1 igazad van, én a napokban mondtam el az illetőnek, hogy mit látok. Hu de megsértödött🙂, de azért beszéljünk tovább-mondja Ő.

Rátapintottam a lényegre nála,és még nem is fejtettem ki bővebben neki.

2021. jan. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen pasi a rokonságomban, nárcisztikus p...öcs, egy nő sem marad meg mellette 2 hónapnál tovább.
2021. jan. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!