Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülállók, ismertek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállók, ismertek olyan párokat, akiknek a kapcsolatukat nem irigyelitek és inkább vagytok egyedül, mint egy olyan kapcsolatban, mint ők?

Figyelt kérdés
2021. jan. 3. 00:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Pont így vagyok, mint az utolsó. Sok kapcsolat van, amelynél örülök, hogy egyik fél sem vagyok.

De ezzel nem azt akarom alátámasztani, hogy egyedül mennyire isteni.

Van, amikor élvezem ezt, és tudom, hogy nekem olyan kapcsolat kellene, ahol megtehetem, hogy ennyire magam vagyok olykor, ha arra vágyom. Ilyen eddig nem volt, de hátha majd lesz. Játszma - és érdekmentesen, egy nem kapcsolatfüggővel.

2021. jan. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:

nem ismerek olyat környezetemben ami annyira jó lenne..

valahogy teli vannak hitrendszerekkel elvárásokkal játszmákkal alapból, hogy lenne akkor jó ez kapcsolatban..

legalább 1 jót is látnék már

2021. jan. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Sok ilyen kapcsolatot ismerek sajnos.
2021. febr. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Eleve nem azért vagyok egyedülálló, mert nem lehetne senkim.

De nem vicc, nem ismerek jól működő kapcsolatot.

Főleg házasságot. Olyan színészkedések folynak, hogy ha irigylek valamit az az oscar díjas alakításaik

2021. ápr. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

De még mennyire :D

Pont a nővérem kapcsolata ilyen. A párja egy papucs, aki úgy táncol, ahogy a nővérem fütyül. Na ilyen kapcsolat nekem nem kéne. Egy kapcsolatban együtt hozzuk meg a döntéseket, nem az van hogy én eldöntök valamit, a párom meg kiskutya módjára bólogat.

2021. ápr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
14-es, honnan tudod, hogy színészkednek?
2021. ápr. 15. 16:41
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Sok ilyet látok magam körül. A kérdés fordítottja izgalmasabb: ismerek-e olyat, akik szerintem tényleg boldogok együtt (és nem 2 hete járnak).

Ismerek ilyet is, de nem tudhatom,ők hogy érzik magukat valójában.

Ugye ami kívülről is rémisztően rossznak tűnik, az belülről sem lehet egy puha, meleg fészek.

De ami kívülről harmonikusnak látszik, ott még mindig lehetnek fájdalmas jelenetek a négy fal közt, amelyekbe belepusztulnék, ha nekem kellene átélnem.

2021. ápr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
84%

Utolsó hatalmas igazságot mondott!


Ami kívülről is szar, ott nincs harmónia vagy valami nagyon beteg módon (például a nő könyörgi vissza magát a nőverő pasihoz, vagy a pasi puncsol olyan nőnek, aki nyilvánosan megalázta már többször, hogy ezzel-azzal félrelépett).


Ahol viszont kívülről szép még mindig lehet álságos.


Még a covid előtt kolléganőmmel volt pont egy ilyen vitám, nem bírta ki, hogy ne szóljon be, hogy nézzem meg mennyire boldog a Pisti meg a Julcsi (Facebook szerint), hozzátéve, hogy ha nem lennék nőgyűlölő s..ggfej, akkor én is ugyanolyan boldog lehetnék a Gizivel.


Közben meg én falaztam a kollégának, mikor a Julcsival benn maradtak a főnöki irodában és nekem kellett a szemeteszsákot kivinni, mielőtt a pletykás kotnyeles takarítónő megtalálta volna a használt óvszert, nedves törlőkendkőket meg a bonbonos dobozt. És akkor is ilyen boldogok voltak Facebook szerint a Pistivel, csak akkor még az első gyerekük volt csak meg.


A Gizivel meg annyira boldog lehettem volna, mint az, aki végül összejött vele, csak ott a srácnak is van egy gyereke, nem csak a Gizinek, meg azért én izmosabb, sportosabb vagyok, a duci srác meg jobban összeillik a duci csajjal.

2021. ápr. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

En csak olyanokat, akiknek nem lennék a párjával, vagy a helyükben. Azokhoz viszonyitva inkább egyedül. De azok a kapcsolatok sorra is buknak be ahogy látom.

Szoval sztem én kívülről is jol látok mindent vagy épp történetesen jobban ismerem a felet mint a saját párja.

2021. ápr. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Igen,sok ilyen van.
2021. ápr. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!