Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, mi lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, mi lenne a helyes döntés ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A város ahol lakunk, elég távol van mindentől, s ehhez mérten munka sincs, bár szülőnél lakunk így nem kell albérletet fizetni. A párom szerint meg kellene próbálni másik városba költözni, hátha ott nagyobb sikerrel találnánk állást. Nekem viszont lenne lehetőségem külföldre menni ahol biztosan lenne munkám mert voltam már kint és bármikor visszavesznek.

A gond az hogy a párom, ha jönne is velem, de nem szívesen. És való igaz, hogy én is jobban maradnék itthon, mert már számomra is elég volt a külföldi élet, de úgy vélem lehet ez lenne most a legjobb választás. Szóval inkább ott lennék biztos munkával (és jó fizetéssel), mint itthon egész évben állást keresve, akármelyik városban is.

Mit gondoltok, megérné visszamenni mondjuk 1,5-2 évre? Addigra normalizálódik itthon a helyzet?

F


2021. jan. 3. 11:08
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja persze egy lényeges dolog, hogy van egy kicsi nézetkülönbség köztünk emiatt, és nem szeretném őt elveszíteni.
2021. jan. 3. 11:09
 2/2 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Ha van lehetôsèged kûlföldön dolgozni, ne is gondolkozzál tovább. Jó fizèst kapnál, amibôl fèlre is tudnál tenni, igy össze tudnál egy kis pènzt is sporolni, ami fontos lenne a jövödre nèzve! Szerezzèl a barátnôdnek is munkát és akkor egyûtt kimennètek 1 èvre dolgozni.
2021. jan. 4. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!