Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam? Mi a helyes egy ilyem helyzetben?

Figyelt kérdés

Szoval,25 éves vagyok a barátommal(27 eves) 3 eves parkapcsolatunk vegere megromlott mimden koztunk,probaltam jelezni hogy ez nem megy s valtoztassunk de o folyton csak online jatekokat jatszott,elkezdtem en is azt a jatekot jatszani hatha felfigyel ujra ram s abbam a jatekban megismertem egy masik ferfit(39 eves,elvalt,gyerek nincs) eleinte csak baratok voltunk s elpanaszoltam neki hogy szeretnem ha vegre eszre venne s o probalt segiteni s hat a nagy segitseg kozben beleszerettem s neki se semmis az erzelme ahogy elmondta,ugy ereztem h akkor dontottem..elmondtam a baratomnak hogy nem mehet igy tovabb nemh nem komunikaltunk akkora mar de 3 honap alatt egyszer se szexeltunk pedig egy lakasban eltunk!O nem akart engedni,sirt konyorgott de en elhagytam s talalkoztam a masik ferfival akivel lefekudtunk-tole olyat kaptam amit a baratom a szexben soha nem tudott megadni,elveztem a szexet.Jol ereztuk magunkat s vele akartam lenni de az exbaratom anyja felhivott hogy a fia ott a korhazban,megakarta olni magat s enni se akar se semmit.Oda mentem s elmondtam

neki h ez reszemrol nem megy,meg le is fekudtem a masikkal s mar vege koztunk...de o azt mondta h ennek ellenere se tud gyulolni h ezt tettem s nem tud s nem is akar elfelejteni,az anyja konyorog hogy ne tegyek ilyent mert a fia megoli magat.Olyan ideges vagyok,nem tudom hogy ilyen esetben mi a helyes dontes,felek hogy hulyeseget csinal de nem tudom mar szeretni.A masik ferfi ha megtudna hogy talalkoztam vele mar reg kidobott volna,hazudni se akarok,ez olyan rosz



2017. ápr. 22. 21:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért csak ideges vagyok kicsit
2017. ápr. 22. 21:11
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Anélkül, hogy erkölcsi prédikációt tartanék neked - teljesen felesleges lenne - csak annyi hozzáfűznivalóm van, hogy SOHA nem hagynám magam zsarolni öngyilkossággal.

Mindketten felnőttek vagytok, egy ócska kapcsolat után elváltak útjaitok, hogy ezek után ezt ki és hogyan dolgozza, vagy nem dolgozza fel, az az ő magánügye.

Senki nem a pesztonkája, vagy a pszichiátere az exének, még hónapok után is.

Éld az életed, most már okosabban és felelősebben, a többihez nincs közöd!

2017. ápr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A régit hagyd ott, ez nem kérdés.

Az újat is. Előbb szedd összemagad, tisztázd magadban a helyzetet, és amikor összekaptad, akkor keress új kapcsolatot. A menekülő kapcsolatok nem szoktak jól végződni.

Én a helyedben fél évig nem ismerkednék, hanem magamra fordyítanám az időt, és elgondolkoznék azon, hogy mit és kit akarok.

2017. ápr. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"mert a fia megoli magat."


Ez a legócskább trükk, amit be lehet venni. Ha nekem valaki ilyent mondana, abban a pillanatban minden tisztelet, vonzódás elszállna, és egy szánalomra méltó gyenge emberként tudnék csak rá tekinteni.

2017. ápr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts meg minden kapcsolatot a hülye öngyilkos jelölttel. nehogy ezzel zsaroljon már!
2017. ápr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szeretetet nem lehet zsarolni. Te szóltál neki, volt lehetősége változtatni, nem tette. Az, hogy nem tudja feldolgozni a szakítást, nem a te hibád. Az anyjának meg mondjad meg, hogy mindenképp vigye el pszichológushoz a gyerekét, mert az lenne az egyetlen igazi segítség neki.

A másik kapcsolatod sem értem. Nem tetszett, hogy sokat játszik a pasid, ezért te is elkezdtél játszani?! Aztán összejöttél egy másik pasival, akinek szintén az a szenvedélye, mint ami az elsőnek volt, és amiért őt elhagytad?! Nem igazán mondanálak logikus gondolkozásúnak. :D

2017. ápr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

"Aztán összejöttél egy másik pasival, akinek szintén az a szenvedélye, mint ami az elsőnek volt, és amiért őt elhagytad?!"


EZ a tipikus önsors rontás. Ahelyett, hogy tanulna, cseberből vederbe, de IQ híján, ezt hiába magyarázod. Ezért van az, hogy némely nő csak selejt pasikat fog ki, mert nem tanul, ugyanazt a hibás mintát követi. Pasiba is sopk ilyen van, és sírnak, hogy minden nő kúúrva.

2017. ápr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
-.- cseberbol vederbe...nem kertem leoltast...s am meg nem hinnem hogy baj lenne a buksimmal,mert nem jatszik mar o se s en sem...s am meg azert mentem bele a jatekba mert o ajanlotta h gyere sjatszunk egyutt a remenykedtem h megtalaljuk igy a kozos hangot-s a masikkal meg nem hirtelen jott szerelem volt mert azelott 4 honapot csak irogattunk s segitett addig h oldodjon meg a dolog mikozben neki volt szar mert szeretett de nem szolt semmit
2017. ápr. 22. 22:52
 9/11 A kérdező kommentje:
Es mellesleg en nem gyakorikerdeseken s tarskereso oldalakon keresem a paromat mind itt jo sokan;en se akartam ebbe bele menni,o se,sokszor letisztaztuk h nem ilyent soha de megis ez lett belole
2017. ápr. 22. 22:57
 10/11 anonim ***** válasza:

Az oké, de miért nem lehetett mondani előbb, hogy baj van ? Miért csak azután döntötted el mikor már azt is eldöntötted, hogy egy másik brácsán szeretnél játszani ? Egyébként meg tényleg ne hagyd magad zsarolni öngyilkossággal. Kicsit el kéne gondolkodnod magadon, mielőtt az új fazont is ilyen kegyetlenül beszopatnád.

30/f

2017. ápr. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!