Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet abból bármi ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet abból bármi ha egy pizzafutárral flörtölök, és érzésem szerint jól alakul?

Figyelt kérdés
Szóval egy Pest megyei városban lakom, és itt az egyik pizzériában van egy olyan helyes kiszállító pasi hogy a lakótársammal alig győzünk pizzát rendelni, amikor ő szállít hozzánk, hogy flörtölhessünk. És tuti a pasi is rájött, mert tegnap ebédkor viccesen mondta hogy egyébként nem muszáj mindig pizzát rendelni, mert a végén még megárt, tud pizza nélül is jönni műszak után. Ja és megvan neki a számom, mert ugye a pizzarendeléshez kell, és ugye felhív mikor ideér (mint mindenki mást). Szívesen meghívnám egy vacsorára amit én főzök, csak kicsit izgulok. Ja és nem csak a külseje jön be! Mit gondoltok? 24 éves vagyok, ő 25 tudtommal.

2021. jan. 3. 15:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%

"Ja és nem csak a külseje jön be!"


De leginkább az, úgy 95%-ban. :)

2021. jan. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%
Amikor a pénzes kis lány unatkozik szindrómát látom..
2021. jan. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%

Nem lennék a helyedben biztos, hogy ugyan arra gondolt a "tudok jönni műszak után is" alatt, mint amire te gondoltál.


Ha csak egy laza menetet szeretnél vele, akkor oké, de abban az esetben szerintem túlzás lenne a vacsora. Ha többet szeretnél, akkor meg nem ártana előbb egyeztetni, hogy mennyire passzol a kettőtök elképzelése, mert lehet, hogy csak dugni akar.

2021. jan. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
és mi van ha neki a lakótársad jön be?
2021. jan. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
engem egyszer a kéményseprő akart felszedni
2021. jan. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%
#1 vagyok miért kell lepontozni? A kérdező talán olyan jól megismerte a pizzafutárt a kiszállítások alatt? Hagyjuk már. :D
2021. jan. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Haha, ez szerintem cuki :D ha flörtöltök, meg ilyet mond, akkor biztos benne lenne. Legközelebb ha dumcsiztok utalj rá, hogy valamikor te is szívesen vendégül látnád, ne csak mindig ő hozzon kaját, vagy ilyesmi. Amúgy a covid óta ez a lakáson fogadás átalakult és nem feltétlenül szexet jelent. De azért ne este 10re hívd, hajrá :D
2021. jan. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
5%
Kamu kérdés, a nőknek nem jönnek be a melós,csóró pasik.
2021. jan. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
#8-as, nem szégyen dolgozni. Inkább a hozzád hasonló rinyagépek nem jönnek be nekik.
2021. jan. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%

Rám fintorogva néznek a nők, nemhogy még akarnának tőlem valamit...

Szintén dolgozó, futár férfi vagyok.

2021. jan. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!