Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 50 év feletti elvált,egyedülál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50 év feletti elvált,egyedülálló hölgyek, ti össze jönnétek egy fiatalabb pasival ?

Figyelt kérdés
Van egy 55 éves kollégahölgy ismerősöm, aki nagyon szép 20 évet simán letagadhatna, szép vékony formás test igényes megjelenés. Én 27 vagyok, és mikor a közelében vagyok látom rajta hogy zavarban van igazgatja a haját,meg a ruháját is, és mindig vagy legalábbis elég gyakran megkérdezi, hogy hogy áll rajta ez a ruha, meg hogy szerintem mint férfi milyennek látom a derekát hogy nem túl vastag e ? (mint mondtam jó alakja van) Meg indokolatlanul is hozzám ér, pl a karomat megfogta mikor kérdezett, mutatni akar valamit akkor feltűnően közel áll hozzám szinte már belém bújik,gyakran megdicséri az öltözködésemet, hogy milyen jól áll ez meg az rajtam.Én jelenleg nem akarok kapcsolatot meg még ekkora kor különbséggel nem is volt nekem, de pl a szex bele férne ő elvált,meg még nem teljesen tiszta hogy ő neki vannak e velem szándékai, megsérteni meg nem akarom.

2021. jan. 4. 09:08
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem az 50-es korosztályban több a magára adó,jól kinéző nő,mint férfi.Legalábbis egyedülállók között ezt látom. Kevés ötvenes pasi van aki egyedül él,normál alkatú,intelligens. Persze kivétel van,de az arány a nők javára billen.
2021. jún. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
28%
Mit akarsz látni! Én meg 1000-ből jó ha egy nőt látok 50 felett aki még ki is néz valahogy. A többsége kövér, plussz 5-10 évvel többnek néz ki. Ne amolyan karcsú, díva nőkre asszociálj, vedd észre a valóságot.
2021. jún. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
51%
inkább házas nőkre jellemzőbb hogy sokkal fiatalabb pasi farkát kivánják meg.. ezeknek még a 10 centis dákó is jó csak fiatal legyen a teste !
2021. jún. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
95%
Szex mindenkepp lehetne.
2021. jún. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
68%

Hidd el, nem akar tőled semmit. Kicsit anyáskodik, meg nőciskedik neked, de ennyi. Kb mindenkivel így viselkedek a magam szórakoztatására, senkinek nem tartozom semmivel.

Te látsz bele túl sokat. Nem vágyunk ekkora korkülönbségre, meg szexre se ilyen fiatallal.

Engedd el.

2021. aug. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Elég régi a kérdés. Mi történt azóta?
2021. aug. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Sajnos a nagy korkülönbség miatt nem igazán van közös téma, max munkával kapcsolatosak de abbol nem jutunk el a szexig :D
2021. szept. 3. 18:39
 28/36 anonim ***** válasza:
53%
5-os az altalad felsorolt fogalmakkal k@ nem vagy tisztaba es a fusztracioidat meg vezesd le sporttal ne ismeretlen emberre mondj nagyon banto dolgokat. Nem is ismered a holgyet.
2021. szept. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
31%

Eleve munkatárssal nem kezdenék. Ha nem jól sül el a dolog, akkor mi lesz, felmondasz?

Egyébként meg valószínűleg mindenkivel ezt csinálja. Ismerek ilyen nőket, akik folyton minden pasinak tetszeni akarnak. Azt hittem, hogy ez csak a 16 évesekre jellemző, de nem. Biztos önbizalomhiányos.

2021. szept. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező,nincs téma,elhiszem. Ha csak a munkában találkoztok mi más is lenne,ott egyébként se kérdezgetheted a magánéletérők. Hívd meg egy kávéra/sütire,ha elfogadja a meghívást már jó jel,és indulhat a beszélgetés más vonalon is.
2021. szept. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!