Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 50 év feletti elvált,egyedülál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50 év feletti elvált,egyedülálló hölgyek, ti össze jönnétek egy fiatalabb pasival ?

Figyelt kérdés
Van egy 55 éves kollégahölgy ismerősöm, aki nagyon szép 20 évet simán letagadhatna, szép vékony formás test igényes megjelenés. Én 27 vagyok, és mikor a közelében vagyok látom rajta hogy zavarban van igazgatja a haját,meg a ruháját is, és mindig vagy legalábbis elég gyakran megkérdezi, hogy hogy áll rajta ez a ruha, meg hogy szerintem mint férfi milyennek látom a derekát hogy nem túl vastag e ? (mint mondtam jó alakja van) Meg indokolatlanul is hozzám ér, pl a karomat megfogta mikor kérdezett, mutatni akar valamit akkor feltűnően közel áll hozzám szinte már belém bújik,gyakran megdicséri az öltözködésemet, hogy milyen jól áll ez meg az rajtam.Én jelenleg nem akarok kapcsolatot meg még ekkora kor különbséggel nem is volt nekem, de pl a szex bele férne ő elvált,meg még nem teljesen tiszta hogy ő neki vannak e velem szándékai, megsérteni meg nem akarom.

2021. jan. 4. 09:08
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
52%
Az nálad kitétel, hogy már kellett legyen egy vagy több férje?...
2021. szept. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem akar egy kis indián nyarat. Én ennyi idősen, mint te, friss házas voltam, nem nézegettem a 40 feletti korosztályt. Most 42 évesen minden további nélkül meghívnám egy randira, hazakísérném és megdörrenteném hogy lerúgná az armatúrát. Nem kell ennyit szarozni ezzel, felnőttek vagytok, nem elsőbálozó egyiktek se.
2021. okt. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

" .Én jelenleg nem akarok kapcsolatot meg még ekkora kor különbséggel .......de pl a szex bele férne ő elvált. "

Legalább tudnád hogy mit akarsz vagy mit írsz ide.

Saját magadnak ellent mondasz.

Az is kapcsolat ha csak szex van.

AZ a baj nálad is hogy tévedésben vagy.

Egy kapcsolat nem csak arról szól hogy már rögtön örök hűséget és sírig tartó boldogságot fogadj meg.

A másik véglet meg a csak dugás.

A kettő közt van még nagyon sok variáció.

Lehetne ember számba is venni , hiába idősebb tőled, attól még ő ember és biztos érző nő is.

Úgy hogy ha nem tetszik akkor hagyd a fenébe, ha meg tetszik akkor bánj vele szeretetre méltóan.

2021. dec. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
A nővel egyidős vagyok. Összejönnék fiatalabb pasival,mondjuk 40+-os korosztályból. Huszon/harmincévessel nemigazán. Aki csak szexkapcsolatot szeretne is meggondolandó,mindkét fél részéről bizonyítási vágy lenne a másik felé.
2021. dec. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban +-10 év szerintem nem is észrevehető. Huszonévessel nem jönnék össze.
2022. jan. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
77%

Részemről biztosan szóba nem jöhetne fiatalabb férfi

Ez nem kizárólag a kinézeten múlik

Ekkora korkülönbség meg szabadídő partnernek is sok mert ott sem csak a szex van

Más az érdeklődés más életszakasz

Én azt hiszem a hölgy fél az idősödéstől és vigasztalodni akar a gyereke korabeli fiúkkal

Szihologus kell neki!

Madonna jut az eszembe plasztikai műtétek tömbkelege fiatal fiú diéta a végtelenségig

De ennek ellenére is hatvan fölötti életkor (egészségügyi gondok miatt lemondott koncertek-Az idő lejárt felette)

De mindenki él ahogy akar.

2022. jan. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!