Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van az életedben most valaki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van az életedben most valaki, akire vágysz, de konkrétan tudod, hogy soha nem lehet a Tiéd (nem azért, mert nem érdekelnéd, egyéb okok miatt)?

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 20:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz van velem is, mint a 20.34-nél.:((
2010. aug. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
sajnos van fiatalabb nálam messze is lakik és nem is figyeltemre el is hanyagoltam megbántam de már későn:S
2010. aug. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy fiú akit mindennél jobban szeretek, de a fiút annyira nem érdeklem. Néha talán bekattan akkor rámír és találkozni akar, de néha tudomást se vesz rólam. A fiú transszexuális talán ezért is van az, hogy annyira nem érdeklem. Nem tudom nagyon rossz és nem tudom elfelejteni. :(
2010. aug. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló már megírta az én történetem, sajnos velem is az történt :(
2010. aug. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
Van. Sajnos egy oldalú az érzés... Két éve tart, de egyszerűen nem tudom feledni
2010. aug. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
ma 20:53, azt hittem hogy csak én tudok így elrontani valamit :( Köztetek mi történt?
2010. aug. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Van. Mert mindketten kapcsolatban vagyunk, és gyávák is vagyunk...
2010. aug. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Van..., ki lehet az ilyet heverni? Van, akinek sikerült túljutni ezen? Szerintem nekem sosem fog sikerülni teljesen túljutni rajta. Valószínűleg csak kihasznált a fiú, és annyiszor megalázott.

Annak a lánynak vagyok a barátnője, akinek valószínűleg transzexuális a barátja.

14 L

2010. aug. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Van... egy fiú,azt hiszem szerelmesek vagyunk egymásba. De félünk,mert osztyáltársak vagyunk,nem merünk járni,csak kavarunk...és egyébként is mindig közénk áll valaki:S
2010. aug. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

ez hülyeség. soha ne mondd, hogy soha. max. belátható időn belül nem.

szóval, van egy kollégám, 3 hetet sikerült irodán belül együtt töltenünk, amennyit csak tudtunk együtt voltunk, közeledtünk egymáshoz, stb. aztán 2 hete szépen elutazott külföldre. azóta minden nap emailezünk, kezdünk nagyon belefolyni a dologba.. 3 napra kimegyek hozzá...


... aztán onnan tovább egy másik országba 5 évre tanulni.

2010. aug. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!