Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van az életedben most valaki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van az életedben most valaki, akire vágysz, de konkrétan tudod, hogy soha nem lehet a Tiéd (nem azért, mert nem érdekelnéd, egyéb okok miatt)?

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 20:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
És van mégegy, a távolság áll közénk.
2010. aug. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

,,Van. Mert mindketten kapcsolatban vagyunk, és gyávák is vagyunk..."


Ezzel leírtad a saját sztorimat.Ugyanez pepitában.

2010. aug. 14. 08:49
 23/25 anonim ***** válasza:
tettem róla, hogy ne legyen, és megkaptam:)
2010. aug. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:03


Az történt, hogy nekem már régóta tetszett a srác (de ezt neki nem jeleztem) és egy napon ő nyitott felém. Azt hittem ő is többet szeretne. Én nem akartam magam odaadni, de mivel már rég voltam pasival, meg tényleg éreztem iránta valamit, belementem. Aztán meg csak eldobott, mintha semmi sem történt volna és még bunkó megjegyzsét is tett, hogy milyen felelőtlen vagyok, hogy csak így belementem..

2010. aug. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Igen, van ... :(((
2010. aug. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!